Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Glosa: Bittnerová se zlobí na Ebena, že komentuje její křivky. Přitom prsa jsou to, co ji stvořilo

  Bittnerová si roli sexuální samice vybrala sama a té se drží. | foto: Herminapress

  Blonďatá dračice Miluše Bittnerová (38) vypadla minulou sobotu jako první z taneční soutěže StarDance a její odchod doprovázely hrozny hněvu. Svoje vyřazení oplakala a ještě si musela vyslechnout komentáře na svoje přednosti, které se jí dle pozdějšího vyjádření nelíbily. Jenže na nich si vybudovala celou kariéru.

  Je to tak. Kdo doopravdy z vás dokáže říct, kdo je vlastně Miluše Bittnerová? Píše se o ní jako o moderátorce a o herečce, ale tento malý pokus si sami můžete vyzkoušet doma s rodinou nebo v okruhu svým přátel. Zeptejte se jich, zda Bittnerovou znají a co dělá.

  Když potřebuje Bittnerová zdarma ošetření v salonu známého maskéra celebrit, pozve si fotografy k zákroku a aby bylo možné článek do společenských médií „prodat“ a salonu udělat zdarma PR, je to postaveno na jejím poprsí. To protože Bittnerová vlastně není herečka, moderátorka a ani zpěvačka, diváci ji spíš znají jako „televizní míhačku“. Pro takové lidi, kteří se věnují všemu a zároveň ničemu, je těžké postavit mediální pozornost na konkrétním umu, většinou pak zbydou jen ty vnady.

  Odpovědí vám v drtivém případě bude, že „nevím, ale je to ta blondýna s velkejma...“.

  Na čemž a priori není nic špatného, konkrétně v českém šoubyznyse se takových žen pohybuje hned několik. Dělají všechno a vlastně nic, zájem o ně souměrně roste s velikostí jejich hrudníků, všichni už to bereme jako samozřejmost a v dnešní době, které velí volné mravy, to ani nikoho neznechucuje.

  Každý nechť využije všechny přednosti, jichž se mu dostalo, a to někdy i doslova.

  Zdravice z Portugalska. Na pláž se můžete podívat skrze Bittnerové prsa.

  Miluška Bittnerová bezesporu pohledná a pro pány sexy je, sama to moc dobře ví a není tedy důvod, aby neprodala to, čeho má dostatek. Kde a z čeho se prapůvodně v médiích zjevila, to už si málokdo pamatuje, najednou tu prostě byla „česká Marilyn Monroe s výstřihem proklatě hluboko“ a tento fakt se jali všichni akceptovat jako hotovou věc.

  Ona sama, nutno dodat, se tomu nijak nebránila a naopak začala celý tento kult svým šatníkem bohatě živit.

  A že jí tohle celé lichotí, o tom není pochyb.

  Miluška se zlobí, že Eben komentuje její křivky, ale článečky o svých vytékajících prsou sdílí s radostí.

  Do právě probíhající řady StarDance dostala pozvánku nejspíš proto, aby tam stejně jako v minulých řadách nechyběl slovanský sexy kyprý prvek. Ten už ve StarDance zastupovala například Jitka Čvančarová, Dana Morávková nebo Monika Žídková a je pravdou, že ani jedna z těchto dam se nedočkala poznámek od Marka Ebena na svoje tvary.

  To ale proto, že Marek Eben jejich práci už znal a nemusel si o soutěžících dělat rešerše.

  Nevěděl jsem, kdo je Miluše Bittnerová, tak jsem si ji vyhledal a zjistil jsem, že jde o velmi talentovanou herečku, která účinkuje v představení Johna Patricka Pohleď a budeš udiven. To se mi stalo, když jsme se potkali,“ popíchl ji uličnicky Eben a nejspíš je na tom 90 procent pravdy a zbytek je jeho forma vtipu.

  Opravdu - tak jako čtenáři nebo diváci - nevěděl, kam si ji přesně zařadit, stačí tedy zadat Miluščino jméno do google a je naprosto jasné, že zloba na něj a vztahovačnost v tomto případě nejsou na místě.

  Bittnerová si roli sexuální samice vybrala sama a té se drží. Výtky směrem k Ebenovi jsou tedy zbytečné.

  „Miluška pochází z Hořic a je stejně jako podkrkonošská krajina svěží a zvlněná,“ pokračoval ve svém Eben během přenosu, kdy Bittnerová dostala nejméně hlasů a jako první musela soutěž opustit. Být krásná, svěží a zvlněná považuji já osobně za lichotku, pro niž bych se zardívala jak jarní poupě, a osobně si myslím, že stejně tak uvažuje i sama Miluška a tato slovy by jindy slyšela s radostí.

  Tak proč ne ve StarDance? Protože ona ví, že ji tam dostala její prsa.

  U jmen jejích ostatních soupeřů ihned zařadíte uměleckou nebo sportovní kategorii, u Bittnerové váháte, nejste si jisti. Ridi, Leichtová, Vízek, Bank, Piškula, Šípková, u toho všeho vám hned automaticky naskočí jejich historie, filmy, pořady, úspěchy.

  U Miluše Bittnerové jen to, že je česká Marilyn Monroe.

  „Já jsem na narážky ohledně mého poprsí zvyklá, ale od pana Ebena mě to velmi překvapilo, až jsem byla i naštvaná. Mohl si to zrovna v případě této kultivované akce odpustit,“ vyjádřila vypadnuvší Miuška pro deník Aha! své zklamání nad humorem Marka Ebena.

  Zakopaný pes tkví nejspíš v tom, že je těžké čelit svým slavným kolegům v takovém postavení a s podobným „cejchem“ a Miluše možná doufala, že na zkostnatělé akci, jakou je StarDance, nebudou veškeré nedostatky připomínány, proto ta její narážka na kultivovanost.

  Domina z bordelu, nic slušnějšího se k této fotce napsat nedá, i přestože víme, že jde o stylizovanou fotografii na promo jednoho obchodu se spodním prádlem. Ale také mohla toto focení odmítnout...

  Ebenova poznámka o ženě jako o zvlněné krajině je kultivovaná tak moc, až Ladislav Špaček nyní mrzutě přemýšlí, jestli nemá na stará kolena změnit práci. Poznámky o jejím vzhledu jsou totiž jediné, přes co se k ní může přiblížit, přeci jen i když Miluška o sobě uvádí, že je také moderátorka, je mezi ní a Ebenem v této profesi díra velká jak deset vesmírů, o práci tedy spolu nejspíš mluvit nebudou.

  Já si nemyslím, že se Miluška zlobí na Ebena, jak se jinde v médiích píše, troufám si hádat, že to je spíš zklamání nad tím, že ani ve StarDance, kde by mohla prodat třeba své pohybové kvality, nakonec nebyla brána vážně právě pro to všechno, co sama kdysi bezhlavě dopustila.

  Když se Miluše úplně zahalí, je to fakt kus ženské a nepotřebuje k tomu mít vidět ani kousek své kůže.

  Je možné, že její prsa jí po nemilém odchodu ze soutěže vynesou ještě další velkou možnost, jak ukázat, co v ní a ne na jí je. Měla by jim poděkovat, ale tentokrát už definitivně a naposledy, nebo namísto básnických metaforických vtípků začne brzy poslouchat už jen ty hospodské.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 7:52 neděle 19. února 2017. Anketa je uzavřena.

  • Super
   143
  • Trapas
   71
  • Haha
   31
  • Tvl
   27
  • Sladký
   21
  • Cože
   17

  Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

  Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

  Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz