Bývalý šéf Miss Zapletal pálí do Stočesové: Selka, co neuměla kváknout anglicky

Zapletal na Stočesovou nemá zrovna nejlepší vzpomínky... | foto: Profimedia.cz

Když v roce 1998 Kateřina Stočesová (39) zvítězila v soutěži krásy, byl tehdejší šéf Miss České republiky Miloš Zapletal (75) přímo v šoku. Za jasné favoritky totiž považoval Petru Faltýnovou a Alenu Šeredovou. Na kudrnatou krásku navíc nemá zrovna nejlepší vzpomínky. Stočesová o Zapletalovi měla roznášet drby, že měl mít románek s modelkou Alenou Šeredovou (41). Proč něco takového udělala?

Zapletal v rozhovoru pro Blesk.cz zavzpomínal na to, jak na něj působila vítězka Miss České republiky pro rok 1998 Kateřina Stočesová.

„Na Stočesovou vzpomínám velmi nerad. Už na konci přímého přenosu se bohužel projevilo, že je to, jak bych to slušně řekl, prostší dívka,“ nechal se slyšet Zapletal a dále rozvedl, jak vznikly fámy o jeho údajném románku s Šeredovou. 

Důvodem mělo být to, že Zapletal se rozhodl neposlat vítězku Stočesovou na Miss World a nahradil ji právě zmíněnou Šeredovou. Důvod této záměny byl prostý. Stočesová prý neuměla ani slovo anglicky!

„Na světových soutěžích bylo nutné, aby missky uměly alespoň trochu anglicky. Stočesová ale neuměla s prominutím ani kváknout. Ani když jsme jí sehnali lektora, který se po pár týdnech výuky nechal slyšet, že z toho nic nebude, ta neřekne ani yes! Takže jsem jako prezident soutěže rozhodl, že ji na žádnou soutěž nepošleme a místo ní na Miss World jela Šeredová. Ta uměla perfektně anglicky a uspěla, skončila čtvrtá. Stočesová se na mě naštvala a rozšířila o mně, že jsem tam poslal Šeredovou, protože je to prý moje milenka,“ říká Zapletal.

Kateřina Stočesová v roce 1998 zvítězila v soutěži Miss České republiky a ten...

Kateřina Stočesová v roce 1998 zvítězila v soutěži Miss České republiky a ten samý rok získala i ocenění Queen of the World.

Stočesovou tehdy šéf Miss České republiky nežaloval, protože se mu modelka brzy omluvila.

I tak ale na ni Zapletal nerad vzpomíná. Po jednadvaceti letech si pamatuje zvláštní okolnosti, které měly předcházet jejímu vítězství v soutěži krásy.

„V porotě byl i tehdejší ředitel Novy Vladimír Železný, který přijel až na generálku před večerním přenosem. A některé porotce přesvědčil, že tou pravou misskou by byla taková ta kudrnatá česká selka. Jmenovala se Kateřina Stočesová,“ vzpomíná Zapletal.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat