Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Milionář Kant skončil další vztah. Šla mi po penězích a točila laciná videa! Náhradu našel hned

  Miloš Kant s Annabelle | foto: Miloš Kant

  Byli hodně zajímavou dvojicí. Milionář Miloš Kant, který se proslavil žádostí o ruku portugalské televizní hvězdičky přímo na červeném koberci festivalu v Cannes, si našel mladou Češku Annabelle, která si na sociálních sítích říká „nail queen“ kvůli svým obřím nehtům. Expres spolu oba nafotil letos v létě na filmovém festivalu ve Varech, jenže vztah nakonec netrval dlouho. Podle Kanta proto, že se Annabelle chovala narcisticky, stýkala se s divnými lidmi a chtěla peníze. Jakmile ho jednou nechala v Praze čekat, přestože se domluvili na schůzce, zamířil rovnou na dovolenou s jinou mladou krasavicí jménem Beatriz.

  Není typickým boháčem jako z filmů. Miloš Kant, který za minulého režimu emigroval do Švýcarska, sice provozuje největší diskotéku v zemi, jenže alkoholu se vyhýbá a živí se primárně jako architekt, což je také obor, který vystudoval.

  Jednu slabost ovšem má, je to velký milovník žen. Po několika vztazích s exotickými kočkami si našel Češku, což mu udělalo radost, protože svou rodnou zemi miluje.

  Jenže vztah s Annabelle, dívkou ze sociálních sítí, která se v poslední době několikrát objevila i po boku romského zápasníka organizace Clash of the Stars Jardy Kotlára, a to i v době, kdy spolu ještě chodili, nakonec neměl dlouhého trvání.

  Kantovi se totiž nelíbilo více věcí. Zaprvé právě to, s jakými lidmi se jeho přítelkyně stýká. A pak také chování, například že natáčela videa, kde je téměř nahá s cizími muži.

  „Annabelle strašně milovala sama sebe. Se mnou moc nemluvila, až pět hodin denně trávila v koupelně. Nelíbilo se mi její chování, ani to, s kým se vídala a co dělala. Pro jednu organizaci například natočila video, jak chodí úplně nahá po Václaváku, chudák Václav z toho musel spadnout z koně, jak na něj špulila zadek. Ona se mi za to omlouvala a ptala se, jestli se mi to jako nelíbí. Já na to říkám: Samozřejmě nelíbí, je to pod úroveň, navíc za dva tisíce korun“ říká Miloš Kant.

  „Spolupracuji s bankami a jako architekt potřebuji jejich podporu, hypotéky a stavební kredity. A ty nedostanu, když budu mít mezi lidmi špatnou image a moje partnerka se bude všude svlékat,“ dodává.

  Miloš Kant s Annabelle

  Milionář měl také pocit, že s ním je pouze kvůli jeho penězům.

  „Já si občas dívky testuji. Například je pošlu do dámského obchodu a řeknu, ať si koupí, co chtějí. Některé přijdou, mají rtěnku a řeknou, že jim to stačí. Annabelle přišla a měla asi padesát věcí, ptal jsem se jí, jestli na to nepotřebuje náklaďák. Nebo jsme byli v Praze a já dělal, že to tu vůbec neznám, což není úplně pravda. Říkám: Kam chceš na jídlo? Řekni taxikáři ulici. Ona řekla Pařížskou. Nakonec jsme skončili v obchodě s botami Louboutin. Asi si myslela, že tam pečou buchty,“ krčí rameny.

  Miloš Kant na nákupech s Annabelle

  Miloš Kant se stihl seznámit i s rodinou svojí expartnerky. A přestože se hodně bál, jak ho přijme, na matku a sestru prý nedá dopustit. Zejména sestra Kristýna podle Kanta často zachraňovala situaci a bavila se s ním, například na dlouhé cestě na dovolenou, kam jeli 1350 kilometrů a Annabelle nepromluvila ani slovo. Dokonce pak podle svých slov zjistil, že mu Annabelle okoukala pin do mobilu a vymazala veškerou konverzaci se ségrou, když spal. A také kontakt na ni.

  „To je špatně, manipulovala s mými osobními věcmi. To už je skoro zlodějina,“ komentuje to Kant.

  Vztah pak prý ukončil, když za partnerkou přijel ze Švýcarska autem do Prahy, kde si domluvili setkání. Jenže ona ho tam nechala stát s tím, jestli by pro ni nepřijel až za týden. Nestalo se tak navíc podle jeho slov poprvé, už předtím odložila dovolenou, protože si jela za jeho peníze udělat rty.

  „Rezervoval jsem dovolenou s tím, že pro ni přijedu, vrátíme se do Švýcarska a pak pojedeme a bude se mnou měsíc a půl. Ona mi ale řekla, že má ještě nějaké focení a začala posouvat dovolenou o týden ve chvíli, kdy jsem stál před jejím barákem,“ popisuje Kant.

  Miloš Kant s Annabelle ve Varech

  To pro něj byla definitivní tečka. Jenže podnikatel nesmutnil dlouho a zarezervovanou dovolenou ani nemusel rušit.

  „Otočil jsem se a jel zpátky. Po cestě jsem napsal jednu zprávu do Portugalska, za sedm hodin jsem byl ve Švýcarsku a tam zrovna přistávalo letadlo z Lisabonu. A seděla v něm krásná Portugalka. Nedělám si srandu! Jeli jsme na dovolenou do Cannes, zarezervoval jsem pokoj v hotelu Splendid s výhledem na moře,“ popisuje Miloš Kant.

  Miloš Kant s Portugalkou Beatriz

  Spojil se totiž s dívkou jménem Beatriz, kterou znal z Instagramu. A ta neváhala. Nakonec si spolu užili romantickou dovolenou.

  „Je doopravdy hezká a, diplomaticky řečeno, není do sebe tak zamilovaná. Když jsem vzal do obchodu jí, přinesla rtěnku, make-up a ještě nějakou maličkost a řekla, že jí to stačí, že jinak vše má. To se mi líbilo. Když jsem se jí zeptal, zda nechce ještě něco, řekla mi, že ne. Za to jsem ji koupil kufřík s líčením od Esthee Lauder“ říká Kant.

  Beatriz našla v Milošovi zalíbení.

  Přestože románek s Beatriz ve vztah nepřetavil, nouzi o dívky český byznysmen nemá. Rozhodně ale po předchozích zkušenostech vybírá pečlivě. Vztah s portugalskou hvězdičkou Margaridou nakonec skončil čtyřmi soudy, které Miloš Kant vyhrál.

  Do Cannes nakonec s Kantem jela Portugalka Beatriz.

  Margarida mu musela zaplatit tučnou pokutu za pomluvy v televizi a nyní mu také bude splácet 30 tisíc euro, které z něj vytáhla a použila je na úplně jiné účely než k jakým jí je poslal.

  O případu Miloš Kant hojně referoval i na svém Instagramu (odkaz ZDE).

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...