jít naiDNES.cz

Čech, kterého proslavila žádost o ruku v Cannes: Lidé mi kvůli zlatokopce nadávají

O takové „slávě“ se mu ani nesnilo! Miloš Kant (62) zaplnil titulky společenských rubrik po celé Evropě, když na filmovém festivalu v Cannes poklekl před portugalskou televizní hvězdičkou Margaridou Aranha (26) a požádal ji o ruku. Co čert nechtěl, zásnuby zakrátko vystřídal trpký rozchod, který provázel další, tentokrát nevyžádaný zájem médií. „Pošpinilo mi to jméno!“ říká Čech žijící ve Švýcarsku.

Jméno Miloše Kanta začalo figurovat v médiích po teatrální žádosti o ruku přímo na červeném koberci v Cannes. Tehdy si majitel diskotéky v Lucernu myslel, že konečně našel ženu svého života a těšil se na společnou budoucnost. Svatba, děti a pokojný život ve Švýcarsku...

Po pár týdnech láska jeho partnerky Margaridy zřejmě ochladla. Televizní persona reality show si místo budování hnízdečka lásky sbalila kufry a odjela zpátky do rodného Portugalska, odkud už se nikdy nevrátila. Místo toho svému snoubenci vzkázala, ať jí pošle peníze na dům, auto a bílé zuby. A lásky byl konec.

I když pro Miloše Kanta hořká romance skončila, médiím žně rozhodně nekončily a dál se psalo o tom, jak se dvojice údajně rozešla. Psalo se ale také o tom, že podnikatel měl Margaridu bít, což on popírá.

„Měla zánět v oku. Byl jsem s ní v nemocnici a dostala na to antibiotika. Mám dokonce lékařskou zprávu, protože jsem to tehdy platil,“ řekl nám k tomu majitel klubu Princesse. To nám Miloš Kant sdělil až několik týdnů poté, co ho portugalská média označila za hrubiána.

Šrámy po nevydařeném vztahu se jen tak nezahojí. Margarida Aranha Kantovi vyhrožuje, že ho zničí, pokud zveřejní jejich komunikaci.

I když si portugalská reality star přišla díky vztahu na nemalý peníz, snaží se podruhé vytěžit z kampaně na Kantův podnik. Focení proběhlo už v květnu a Margarida za něj měla dostat štědře zaplaceno. 

„Přišel jsem kvůli ní tak o dva tisíce fotek. Musel jsem udělat nové focení. To je to, co vidíte teď na mém Instagramu. Dělali jsme to na Ibize, protože tady je to levné,“ řekl Expresu Miloš Kant, který si kvůli neshodám s bývalou snoubenkou musel najmout právníka.

„Škodí mi to, co se o mně píše. Ona to pak převezmou z portugalských médií ta švýcarská,“ vysvětluje.

I když o svůj původní Instagram neznámo jak přišel, i na novém profilu už se množí portugalské nadávky v komentářích. Miloš Kant totiž denně postuje fotky žen v bikinách. „Prase jedno!“ píší lidé.

„Musím si to zase zablokovat, pak se mi tam kupí nadávky,“ řekl nám. 

Na poznámku, že si trochu o nenávistné komentáře říká tím, co na Instagramu sdílí, nám ale oponuje: „To je jen taková provokace. Hodně z těch fotek jsou už staré snímky, bývalé přítelkyně nebo románky.“ 

Fotogalerie


Komentáře