Miliardář Janeček má dceru: Přišla na svět do vany a ve vaku blan!

Karel Janeček je počtvrté otcem. Neoficiální manželka Lilia mu porodila dceru hodně netradičním způsobem. | foto: Facebook

Karel Janeček se dočkal dalšího potomka. Neoficiální manželka Lilia Khousnoutdinova, se kterou vstoupil do manželství v rámci buddhistického obřadu, mu porodila dcerku Isabellu. A porod to byl hodně netradiční. Jak oba rodiče popsali na Facebooku, holčička se narodila ve vaně a na svět přišla ve vaku blan, což se prý stane jen v jednom z osmdesáti tisíc případů!

Miliardář Karel Janeček je čtyřnásobným otcem. Zatímco s oficiální manželkou Mariem Mhadhbi vychovává dvouletého syna Karla Yanise Noura, jeho druhá žena Lilia Khousnoutdinova, s níž vstoupil do manželského svazku buddhistickým rituálem, mu teď porodila dcerku Isabellu. Z dřívějšího vztahu má dvě dcery.

A porod to byl opravdu nevšední. Kněžka Lilia k němu měla přichystaný bazének, dcera však na svět přišla tak rychle, že ji matka musela porodit do vany!

„Isabella vstoupila do našeho života tím nejněžnějším způsobem – doma ve vaně (perfektně nachystaný bazének zůstal prázdný), téměř bez bolesti (přesvědčila mne, že porod může být naprosto jemný), v neporušeném vaku blan,“ popsala Lilia na Facebooku.

„Chycena prvně do pevných rukou svého otce, který byl mou skvělou oporou, vůbec neplakala, a každým dnem mne přesvědčuje o tom, že láska má mnoho dalších vrstev, které teprve poznávám,“ dodala Khousnoutdinova.

Karel Janeček je podruhé otcem. Druhá manželka Lilia mu porodila dcerku!

Karel Janeček je počtvrté otcem. Druhá manželka Lilia mu porodila dcerku!

A velké nadšení z průběhu porodu neskrýval ani novopečený otec Karel Janeček. „Jsem naduvěřitelně šťastný, že přišla na svět princezna Isabelka. Děkuji Lilii, která úžasným způsobem rodila doma, dokonce do vany namísto připraveného bazénku. Když jsem maličkou jako první držel v rukou, byla ve vaku blan jako kosmonaut, což je něco naprosto výjimečného, přibližně jeden z osmdesáti tisíc,“ popsal své pocity.

Karel Janeček popsal, jak netradičně porod probíhal.

Karel Janeček popsal, jak netradičně porod probíhal.

Fakt, že dítě přišlo na svět ve vaku blan, znamená, že nedošlo k protržení plodových obalů, které dítě chrání před infekčním prostředím. Běžně prasknou ještě před porodem, čímž dojde k odtoku plodové vody, ve výjimečných případech však mohou zůstat neporušeny.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:28 1. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  132
 • Super
  46
 • Tvl
  41
 • Haha
  30
 • Cože
  30
 • Sladký
  27
Komentáře

Mohlo by vás zajímat