jít naiDNES.cz

Miley zahodila masku: Ohromuje outfity i přirozeným lookem!

Miley Cyrus vypadá báječně. | foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Miley Cyrus (24) si v posledních čtyřech letech prošla několika proměnami. Aktuálně je ale nejhezčí za celou dobu svého působení na hudební scéně. A z velké části za to může móda!

Zpěvačka Miley Cyrus se do širšího podvědomí dostala především díky radikální změně image. Z holky u klavíru byla najednou rebelka v těsných overalech odhalující pozadí a vyplazující jazyk. Všude se psalo jen o tom, kdy a kde si Miley sáhla do rozkroku nebo kde ukázala ze svého těla nejvíc.

Ve svém dokumentu Miley: The Movement zpěvačka přiznala, že šlo o určitou formu marketingu, a později promluvila i o tom, že za jejím řáděním stál rozchod s jejím životním partnerem Liamem Hemsworthem.

Když se k němu americká star vrátila, její fanoušci se proto začali radovat a doufat v příchod staré dobré „Smiley“ (přezdívka z dětství, ze které později vzniklo jméno Miley, pozn. red.).

Ačkoli si Miley dost ze svého ulítlého já nechala, začala více dbát na to, co obléká. Opět ji tak můžeme vídat ve zcela obyčejných kouscích, jako jsou černé skinny nebo legíny s tričkem, a zároveň se kochat pohledem na neotřelé kombinace a stylové outfity.

Naposledy ji například fotografové zastihli, když opouštěla hotel v New Yorku v džínách, zkrácené délce svetru a teniskách na zvýšené podrážce. Sportovní look doplnila o nedbalé vlny a velmi lehký make-up.

Miley skončila s výstřelky. Konečně je zase sama sebou a moc jí to prospívá.

Miley skončila s výstřelky. Konečně je zase sama sebou a moc jí to prospívá.

Když to porovnáme s jejími předešlými kreacemi, nechce se nám věřit, že jde o stejného člověka.

Miley ale rozhodně nezačala nudit. Když jde do společnosti, stále se snaží něčím vynikat. Tentokrát však vkusně.

Se zlatými kalhotami jí to opravdu slušelo.

Se zlatými kalhotami jí to opravdu slušelo.

Například během týdne u Jimmyho Fallona, kde se předvedla rovnou v několika stylech, nás nejvíce zaujala ve zvonových zlatých kalhotách doplněných o rockové triko a spoustu zlatých řetízků.

V show Jimmyho Fallona se předvedla v tom nejlepším světle.

V show Jimmyho Fallona se předvedla v tom nejlepším světle.

Pěkně vypadala i v legínách s kamínky a tričkem uvázaným nad pupík. 

Miley zkrátka přišla na to, že zajímavá může být i jinak, přirozeně. Po letech je konečně sama sebou – a to je v módě velmi důležité!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:29 úterý 6. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Trapas
  9
 • Sladký
  6
 • Cože
  4
 • Tvl
  4
 • Haha
  2
Komentáře