jít naiDNES.cz

Konec manželství po 7 měsících: Miley Cyrus chtěla mít i ženy, Liam nesouhlasil

Miley Cyrus už má za Liama náhradu. Modelku Kaitlynn Carter. | foto: koláž expres

Takovou dobu spolu randili, až se vzali. Uplynulo jen pár měsíců a zpěvačka Miley Cyrus s hercem Liamem Hemsworthem oznámili rozchod. „Přeji jí jen štěstí a zdraví,“ napsal si na Instagram zdrcený herec, který splín léčí ve vlnách. Miley našla útěchu v náručí modelky Kaitlynn Carter...

Vztah Miley Cyrus a Liama Hemswortha musel být vždy jízda. Nahoru a zase dolů, rozchod, pak zase návrat. Když ale dvojice na konci roku 2018 oznámila, že pouto zpečetili manželstvím, nejeden fanoušek zajásal a předpokládal, že teď už to bude navždy a možná přijdou i děti.

Navždy to nebylo, děti také nepřišly. O víkendu médii prolétla zpráva, že se dvojice domluvila na rozchodu, který oba postupně potvrdili.

Liam a Miley se dohodli na odloučení. Neustále se vyvíjejí a mění jako partneři i jako jednotlivci, rozhodli se, že je to tak nejlepší. Zatím se zaměřují na sebe a svou kariéru. Stále se však s láskou starají o všechny domácí mazlíčky, které sdílejí i v čase rozchodu, řekl zástupce americké zpěvačky pro týdeník People.  

Následně rozchod potvrdil také Liam Hemsworth na Instagramu: „Ahoj, jen ve zkratce k rozchodu. Miley a já jsme se nedávno rozešli. Nepřeji si pro ni nic jiného než zdraví a štěstí, mír a lásku.“

Miley Cyrus na lodi s modelkou Kaitlynn Carter

Miley Cyrus na lodi s modelkou Kaitlynn Carter

I když tohle sdílel herec z Hunger Games na sociální síti, podle zahraničních médií je z rozchodu zdrcený. Zlomené srdce si poté šel léčit k oceánu se svým bratrem Chrisem Hemsworthem. 

Liam Hemsworth si léčí zlomené srdce surfingem.

Liam Hemsworth si léčí zlomené srdce surfováním.

Podle zdroje blízkého páru ale za rozchodem stály především jiné představy o tom, jak má manželství vypadat.

„Liam si přál obyčejnou rodinu včetně dětí. To ale s Miley nebylo možné. Ta dala jasně najevo, že chce mít manželství otevřené a občas něco mít i s jinými lidmi, s muži i se ženami,“ řekl zdroj.

Zpěvačka se nikdy netajila tím, že má blízko k mužům i k ženám. To teď stvrdila líbačkou s modelkou Kaitlynn Carter, při níž je zachytili fotografové.

Liam si holt na tradiční rodinu s dětmi bude muset najít někoho konzervativnějšího, než je rebelka Miley Cyrus.

Fotogalerie

Komentáře