Pornozpěvačka Miley Cyrus a krasavec Liam Hemsworth: Nejdřív zásnuby a teď dům snů

1. února 2016
To, že je rebelka Miley Cyrus již podruhé zasnoubená s hollywoodským krasavcem Liamem Hemsworthem jsme vás již informovali. Ovšem to, že herec pořídil obří sídlo v kalifornském Malibu za 168 milionů, to je teda pecka!

Vztah Miley a Liema prošel několika fázemi. Seznámili se při natáčení filmu Poslední píseň v roce 2009, kde se do sebe zamilovali a brzy začali randit. Pár pendloval mezi dramatickými rozchody a návraty, až v červnu 2012 oznámili zásnuby. Nadšení však netrvalo dlouho. Místo svatby následoval v září 2013 rozchod.

To veřejnost přijala s tím, že se jedná o uzavřenou kapitolu a nikdo nevěřil, že by se ti dva k sobě ještě někdy vrátili.

Během více než dvouleté pauzy si Liam, hvězda filmové série Hunger games, pochvaloval, jak se mu bez Miley lépe žije, v lednu letošního roku však nastal nečekaný zvrat. Hrdličky se na veřejnosti zase objevili spolu, a aby toho nebylo málo, oznámili opětovné zasnoubení.

Zkrotne zpěvačka po svatbě s Hemsworthem?

Zkrotne zpěvačka po svatbě s Hemsworthem?

Zda li k sňatku na druhý pokus skutečně dojde je prozatím otázkou, avšak to, že to pár bere pro tentokrát opravdu vážně svědčí i to, že Liam pořídil obrovské luxusní sídlo v Malibu jehož hodnota činí v přepočtu přes 168 milionů korun.

Sídlo v malibu je postaveno v osobitem stylu.

Sídlo v malibu je postaveno v osobitem stylu.

Dům který kombinuje moderní styl a historické prvky z 50. let je vybaven super technologickými vychytávkami. Například všechna okna v domě lze ovládat prostřednictvím dálkového ovladače. Sídlo se nachází v klidném prostředí přímo u moře, kde budou mít hrdličky dost času na svém vztahu pracovat.

Dům je zasazen do prostoru s překrásným výhledem na moře.

Dům je zasazen do prostoru s překrásným výhledem na moře.

Že by herec s Miley snad doopravdy plánoval společnou budoucnost a početnou rodinu? Určitě nad tím přemýšlí. Zpěvačce by tak nezbylo nic než zkrotnout a sekat latinu. Zda li je něčeho takového schopná ukáže čas.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:09 31. května 2016. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 11
  • 9
  • 9
  • 9
  • 7
Komentáře