Dívčí idol Milan Peroutka chodí na sebeobranu: Bojí se snad o svůj život?

Milana náš dotaz na Snídani s Novou překvapil. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Kamkoliv přijde hezounek Milan Peroutka (29), hned je v obležení fanynek. Holky vedle něj omdlévají, chtějí ho mít pro sebe, nechtějí zpěváka pustit. Je to snad ten důvod, proč se začal učit sebeobranu a první pomoc? Nebo se snad bojí o své zdraví, či dokonce o život?

Hvězda zpěváka Milana Peroutky stoupá čím dál tím více vzhůru. Nejenže zpívá, hraje, účinkuje v muzikálech, ale teď dostal další výzvu od televize Nova, kdy bude uvádět Snídani s Novou.

Jelikož bude o to více na očích, už tak dost poblázněné fanynky si budou Milana ještě více přivlastňovat, bojí se snad, že by ten zájem mohl překročit normální meze?

Sympatického hudebníka redakce Expresu potkala na kurzu sebeobrany a první pomoci. Že by se snad chtěl něco přiučit, kdyby mu nějaká dívka omdlela? Nebo se bojí hysterických fanynek, které nemají žádné hranice?

„Ani nevím, jak jsem se zde ocitl, ale rád se přiučím něčemu novému. Myslím si, že se to neztratí, nikdy nevíte, co se vám může stát. Ale že bych to nutně potřeboval, to opravdu ne,“ smál se zpěvák.

Nakonec se ale alespoň něco přiučil, kdyby se mu to jednou, třeba na koncertě, hodilo. Nebo když půjde domů z nějaké párty a někdo si na něj bude dovolovat. Už nebude potřebovat cizí pomoc, ale sám se o sebe dokáže postarat. 

Komentáře