Zemřel herec Milan Šimáček (†56). Zřejmě ho zabila rakovina jater

Milan Šimáček zemřel. | foto: Csfd.czProfimedia.cz

Během pondělní noci zemřel herec Milan Šimáček (†56), známý z filmů Černí baroni a Tankový prapor či ze seriálu Ulice. Přesná příčina jeho smrti známa není, podle informací Blesku však trpěl rakovinou jater. Ta zřejmě způsobila i jeho drastické zhubnutí, které samotný Šimáček připisoval dluhům.

Milana Šimáčka si každý pamatuje především jako vojína Vatu z kultovního filmu Černí baroni. Ještě nedávno hrál také v divácky populárním seriálu Ulice.

Pro herce byla charakteristická silnější postava, v posledních měsících ale drasticky zhubl. Mluvilo se o vážné nemoci, tu ale Šimáček popíral s tím, že je na vině špatná životní situace. Kvůli nákladnému provozu svého bytu v centru Prahy se prý dostal do dluhů.

Že by snad skutečně měl být zdravotní stav Šimáčka vážný, nevěděl ani jeho kamarád Martin Severa. „Vůbec nevím, co se stalo. Ještě minulý týden jsme spolu mluvili a domlouvali jsme se na práci. Je to strašný… Vůbec nechápu, co se mohlo stát,“ sdělil Blesku.

Právě Blesk.cz ovšem přišel s informací, že herec vážnou nemocí, přesněji rakovinou jater, skutečně trpěl. Právě ta měla také za jeho náhlou smrtí stát.

Podle informací Blesku herec trpěl rakovinou jater.

Podle informací Blesku herec trpěl rakovinou jater.

Zprávu o náhlém úmrtí na Facebooku potvrdil i Šimáčkův zaměstnavatel, společnost Pantheon production. 

„Život dokáže být někdy krutý. Ještě v nás proudí bolest z odchodu Jerryho a teď jsi se do nebeského Pantheonu vydal ty. Je to znovu tak nečekané a náhlé. Budeš nám chybět, Milane. Odpočívej v pokoji,“ stojí v jejím prohlášení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:35 23. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  27
 • Cože
  13
 • Trapas
  12
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Super
  9
Komentáře