Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Lezeme si s Milanem na nervy, přiznala Shopaholic Nicol

  Působí jako harmonická dvojice, ale není tomu vždy tak. Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol přiznala, že si s Milanem Peroutkou, se kterým moderují Snídani s Novou, lezou často na nervy. Kdo by si ale myslel, že hádky vyvolává ona, pletl by se. Náladový je podle jejích slov právě její kolega!

  Když Nikola a Milan před časem kývli na nabídku moderovat Snídani s Novou, ještě netušili, pod jakou palbu nenávistných zpráv se dostanou. Ty ale časem ustály a dneska jsou podle průzkumu nejoblíbenější dvojicí, která ranní relaci na Nově moderuje. 

  A ačkoliv prostřednictvím televizních obrazovek působí jako harmonická dvojice, ne vždy tomu tak je. Nikola Expresu přiznala, že si lezou často na nervy.

  „Jasně že si lezeme na nervy,“ odpověděla Nikola na náš přímý dotaz a chtěla pokračovat a říct něco ostrého. Pak si ale uvědomila, že mluví s novinářem, a slovy „počkat, počkat“ začala brzdit. I tak přiznala realitu jejich všedního dne.

  „Ano, lezeme si na nervy. Asi jako každý, kdo se často vidí. Máme to ale tak hezky vyrovnané, že já jsem splachovací, a když vidím, že má Milan špatnou náladu, neptám se ho, co mu je, neryju do něj a nechávám ho vybublat. On je pak v pohodě,“ přiznala nakonec Nikola bez obalu.

  Milan na ni ohledy brát nemusí. „Já špatnou náladu nemívám. On je ten problémový,“ dodala Čechová, která přiznala, že živému vysílání doslova propadla a s Peroutkou by se ráda brzy postavila další výzvě. 

  „Baví mě to, a kdyby se naskytlo něco jiného, kde bychom mohli moderovat živě, bylo by to fajn,“ uzavřela Nikola.

  Fotogalerie

  Premium

  Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

  Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

  Premium

  Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

  Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

  Premium

  Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

  Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz