jít naiDNES.cz

První reakce je nepotěší. Diváci Peroutku s Shopaholic Nicol nechtějí!

Jak jsme vás jako první informovali, novou moderátorskou dvojicí Snídaně s Novou se stali Shopaholic Nicol a Milan Peroutka. Právě od nich si vedení zpravodajství televize Nova slibuje, že k televizním obrazovkám přitáhnou mladší diváky. Nevsadili ale na špatné koně? Diváci jsou z jejich výkonu zatím rozpačití a tvrdí: Se Snídaní končíme!

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol je považována za jednu z nejznámějších youtuberek, Milan Peroutka se zase proslavil díky roli v Ordinaci v růžové zahradě 2 či účasti v show Tvoje tvář má známý hlas. A jelikož se dlouholetí přátelé jako moderátoři hudebního pořadu Mixxxer show na Óčko TV osvědčili, dostali laso z konkurenční Novy.

„S novou moderátorskou dvojicí jsme velmi spokojeni. Po dobu několika týdnů pilně trénovali a mají za sebou velké množství kamerových zkoušek. Na základě toho mohu říci, že diváci se mají na co těšit. Zároveň očekáváme, že Nikola s Milanem přilákají ke Snídani s Novou nové, mladé diváky,“ sdělil ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Kamil Houska.

Ačkoliv je s novou moderátorskou dvojicí spokojený, pokud se k němu dostaly reakce některých diváků, zas tolik určitě nejásá. Těm totiž Čechová s Peroutkou nejsou příliš po chuti.

„Ten mi tam vůbec nesedí. Nemůžu jeho hlas ani slyšet,“ postěžoval si přímo na oficiálních facebookových stránkách Novy jistý Ahriman Agares. A není jediný toho názoru. Mára Schwarz si myslí, že tam tato dvojice nemá co pohledávat. Veronice Šindlerové zase vadí Peroutkovy vlasy, které má odbarvené nabílo.

A tyto názory rozhodně nejsou ojedinělé. „Mně jeho hlas hrozně vadí. Bude mít co dělat, aby to lidi bavilo a nepřepínali,“ myslí si uživatelka pod nickem Katka Michal. Daně Cagašové podle jejích slov vadí nejen jeho hlas, ale i mimika. V obličeji je prý nepřirozený.

Ivě Litrbacké zase vadí způsob moderování Shopaholic Nicol. „Proč všem skáče do řeči? Náhodou jsem zapnula Novu a bylo tam o Titaniku, tak jsem to nechala, ale jak všem skáče do řeči, tak to mi přišlo minimálně neslušné,“ myslí si dnes ji nejspíš bývalá divačka Iva. S tou souhlasí Světlana Poučová: „Neumí se ani obléct, má vyjadřování neandrtálce a ruce v kapsách. Strašný.“

To Sabina Krejbichová doufá, že Peroutka bude Snídani s Novou moderovat co nejdéle. Hlavně aby někoho nenapadlo ho vracet do její oblíbené Ordinace.

Ačkoliv se na jejich výkon objevily i kladné reakce, ty záporné převažovaly. Tak se necháme překvapit, zda si diváci zvyknou, nebo na Nově své rozhodnutí přehodnotí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:28 úterý 13. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  167
 • Super
  72
 • Cože
  23
 • Sladký
  23
 • Haha
  22
 • Tvl
  19
Komentáře

Mohlo by vás zajímat