Konečně nás lidi poznávají, libují si Peroutka a Konvičková z Tváře. Sbírají kšefty i fanoušky

Hvězdy Tvojí tváře už těží ze své nově nabyté slávy. | foto: Expres

Existuje nepsané pravidlo, že kdo vstoupí do pořadu Tvoje tvář má známý hlas, vystoupí z něj jako úplně nový člověk. Ani třetí řada se tomuto zvyku nevymyká a dříve neznámí umělci si tak užívají své nově nabyté popularity. Show ještě ani neskončila a oni už sbírají jak fanoušky, tak kšefty.

Markéta Konvičková a Milan Peroutka. Jména, která byste před začátkem třetí řady Tvojí tváře jen matně identifikovali. Dnes jsou z nich hvězdy první kategorie a plnými doušky si užívají slávy.

O velikonočním víkendu měli dvě vystoupení v pražské Uhříněvsi, Markéta nedávno účinkovala na Tuniském večeru a Milan k tomu dostal roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

A to se jedná jen o zlomek toho, co zpěváky díky pořadu potkalo a co je hlavně teprve potká. Stát se součástí projektu Tvoje tvář má známý hlas totiž přináší profity, na které by naši milí účinkující jinak jen stěží tak rychle dosáhli.

Markéta má o poznání více fanoušků než kdy dřív.

Markéta má o poznání více fanoušků než kdy dřív.

Za pár odzpívaných písniček pro městskou část inkasovali sice pár tisícovek, fanoušci jim však doslova zobali z ruky. Zejména Milanovi Peroutkovi, na kterého se stála v kuse fronta a udělat si s ním selfíčko vyžadovalo notnou dávku trpělivosti.

Milana neutuchající zájem fanynek těší.

Milana neutuchající zájem fanynek těší.

Přesto se všechny přítomné náctileté fanynky dočkaly, jedna zpěváka dokonce obdarovala bonbonierou.

„Lidé mě teď znají a mají o mě mnohem větší zájem, než dřív. Ta soutěž mi dala možnost představit se lidem nejen jako zpěvák, ale i jako herec a můžu navíc podpořit i svoji kapelu. Tu pozornost si užívám. Vždyť já to dělám pro ty lidi,“ svěřil se Expresu Milan, kterého neutuchající pozornost fanynek neobtěžovala, ba naopak.

Soutěžící třetí řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas si užívají slávy.

Soutěžící třetí řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas si užívají slávy.

Dokonce ani Martin Dejdar nebo Ondřej Ruml, kteří se na poli českého showbyznysu pohybují o dost déle, hráli vedle Peroutky a Konvičkové druhé housle.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:16 17. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  14
 • Super
  13
 • Cože
  10
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  8
Komentáře