jít naiDNES.cz

Karel Gott a Milan Drobný se konečně usmířili: Je to můj přítel, sdělil nám Mistr

Přestože Mistr Karel Gott svému dlouholetému příteli Milanovi Drobnému nemohl v posledních měsících kvůli útokům na jeho ženu Ivanku přijít na jméno, nečekaně se rozhodl mu udělit milost, a dokonce jej nazval svým přítelem!

Co se vlastně stalo? Celá kauza vznikla v prosinci roku 2015, kdy Karel Gott bojoval se zákeřnou rakovinou. Tehdy Milan Drobný uvedl radostně do médií, že s Karlem Gottem mluvil a jeho stav se lepší. To však neměl dělat.

„Za toto jsem byl paní Gottovou pokárán, že nemám právo informovat novináře o stavu jejího manžela, že od toho je ona. Co si to ta opavská náplava vůbec dovolila?“ nechal se slyšet tehdy Drobný s tím, že Gottové napsal „trošku ostřejší“ dopis.

„Napsal jsem jí trochu ostřejší dopis a půl roku se nedělo nic, jen jsem od ní dostal sdělení, že si Karel se mnou nepřeje mluvit a zvažuje i vymazání mého čísla z mobilu. To určitě nebylo z Karlovy hlavy. Znám ho 55 let,“ tvrdil v té době Drobný, který následně měl Gottovou nazvat opavskou náplavou a pindou.

Tím ale udělal za téměř šedesátiletým přátelstvím definitivní tečku a Gott nevymazal jenom Drobného telefonní číslo, ale i jeho samotného ze svého života, začal ho naprosto ignorovat.

To se ale změnilo na křtu knížky Jiří Krampol: Já a mých 222 dokonalých přátel, který se toto úterý odehrál v kasinu ve Vestci u Prahy.

Právě tam se oba potkali po čase tváří v tvář a Gott velmi nečekaně a přímo před objektivem kamery Expresu Drobnému odpustil.

„Ahoj Milane,“ odpověděl Gott na Drobného pozdrav. Na náš dotaz, zda Milan Drobný patří mezi jeho přátele, Karel Gott odpověděl: „Já mám těch přátel trošku víc než 222 a Milan tam patří.“

A Milan Drobný jásal radostí.

„Já ho vždycky zdravím a dneska mi odpověděl, takže jsme se pozdravili. Bylo to trošku překvapení, znám ho víc jak 55 let a už jsme spolu měli jednou rozepře a zase se to spravilo, když se ukázalo, že jsem měl pravdu. Karel je prostě strašně hodný člověk. Je jeho právo se zastat své rodiny, ale určitě koumal nad tím, jestli jsem neřekl něco závadného. Ale já jsem nikoho neurazil. Já jsem jenom řekl, že jsem s ním mluvil, že mu je daleko lépe a že to je můj nejlepší dárek k narozeninám. Pak se to překroutilo,“ vrátil se ke kauze zpěvák s tím, že z jeho strany k ničemu nedošlo.

„Já jsem ho vždycky pozdravil a teď mě pozdravil i on. Moc mě to potěšilo, že začal myslet normálně. Pokud on bude chtít, rád se s ním potkám,“ uzavřel Drobný.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:11 17. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  54
 • Haha
  16
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Trapas
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat