jít naiDNES.cz

Milan Drobný se bude ženit a pozval i Gotta: „Jestli vezme Ivanu, to je jeho věc“

Milan Drobný se bude ženit! Pozve Gotta? | foto: Koláž Expres/Profimedia

Milan Drobný (72) se bude ženit. Jak svěřil Blesku, poté, co koncem minulého roku požádal svoji mladší partnerku Danu (60) o ruku, dostojí svému slibu a pojme ji v červenci za svoji choť. Jak to ale bude se svatebními hosty a pozve také Ivanu Gottovou?

„Já ještě vůbec nevím, koho budu zvát. Pořád je to ještě dost daleko. Ale bude to v rodinném kruhu. Jen svědkové a mí nejbližší. Karel Gott samozřejmě patří mezi ně, je to můj letitý kamarád, a to, co mezi námi vzniklo za spor, nemá se svatbou co dělat. Je to moje přání a povinnost ho pozvat. A jestli přijde nebo nepřijde, to je jeho věc,“ svěřil Expresu Milan Drobný, o kterém se v posledních měsících hovoří nejčastěji právě v souvislosti s Karlem Gottem.

Několikrát se totiž nelibě vyjádřil o jeho ženě Ivaně, která má dle jeho názoru na zpěváka až přílišný vliv a manipuluje s ním k obrazu svému.

Mezi oběma aktéry dokonce proběhla soukromá i mediální slovní přestřelka, kterou se Milan Drobný snažil uhasit letos v lednu, když Gottové popřál k narozeninám.

Učinil tak na doporučení samotného Karla Gotta, kterého vzniklá situace dostala mezi dvě mlýnská kola. Z těch se snaží mermomocí vymanit s co nejmenšími ztrátami.

Drobný se svou o 13 let mladší snoubenkou Danou.

Drobný se svou o 13 let mladší snoubenkou Danou.

„Jestli s Karlem přijde i Ivana, to je na jeho libovůli a budu to respektovat. Já myslím, že moji pozvánku neodmítne. Přesněji řečeno, na ni neřekne nic. Buď přijde, nebo nepřijde. Ale já doufám, že přijde,“ vyslovil své přání Drobný.

Ten se chystá svému kamarádovi ze školních lavic doručit pozvánku v dohledu několika týdnů poté, co dojde k jejich zhotovení.

Problém ovšem je, kam ji doručí. Karel Gott se totiž na čas přestěhoval ze své vily na Bertramce neznámo kam, o čemž jsme zpěváka informovali.

„No vidíte a já myslel, že se Karel odstěhoval od ní,“ zavtipkoval v závěru Drobný, který už se ke sporu nechce nadále mediálně vyjadřovat. Myslí si však své.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 9. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Super
  13
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
 • Haha
  6
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře