Expřítelkyně Milana Baroše se směje: Našla si miliardáře a má s ním dítě

2. ledna 2019
Sexy modelka Eva Kiliánová (38) žila dlouhé roky s bohatým fotbalistou Milanem Barošem (37). Jenže ten se nechal načapat in flagranti s miss Kateřinou Průšovou (34) a bylo po velké lásce. Evě se zhroutil celý svět, před celým národem byla za chudinku. Ale teď je čas na pořádnou pomstu. Po sportovci ani nevzdechne, má totiž partii snů!

Krásná Eva Kiliánová žila po boku úspěšného fotbalisty dlouhé tři roky. Znali se z Vigantic, odkud oba dva pocházeli, přátelili se, až to celé přerostlo v lásku jako trám. Vypadalo to, že vše dopadne jako v pohádce (... a žili spolu až do smrti). Jenže osud, tedy spíš Barošův poklopec, to viděl jinak. Jeho libido totiž neodolalo vábení sexy miss, která lačnila po bohatém sportovci.

Eva z toho byla naprosto zdrcená, nechtěla uvěřit tomu, že láska jejího života, kvůli které se vzdala i úspěšné kariéry modelky, ji dokázala tak veřejně ponížit. Milan Baroš se totiž nechal s Kateřinou Průšovou nachytat fotografy, jak si jdou zamilovaně ruku v ruce.

I když z románku se chtivou miss nic nebylo, lásku mezi Evou a Milanem to rozbilo na tisíce kousků, které už nešly slepit. Modelka se snažila udržet chladnou hlavu a nechtěla být za tu podváděnou chudinku, ale uvnitř trpěla jako zvíře.

„Rozešli jsme se jako přátelé. Bez emocí, svět se nezboří. Jsou totiž věci, které nepromíjím. Fotografie v novinách mi stačily,“ řekla tehdy Eva. To ale ještě netušila, jakou ránu časem zasadí nevěrnému „čutálistovi“. Počkala si na to dlouhých deset let, ale konečně si může říct, že tím rozchodem vlastně vyhrála.

Vrhla se do náruče bohatému podnikateli, který se pohybuje v nejvyšších kruzích formule 1 a konto má nadité více než hvězdný fotbalista. Evu si její snoubenec pořádně hýčká, oči má jen pro ni, udělal by pro ni první poslední. Nenechal by si utéct takovou kočku kvůli podřadné miss.

A Eva se dál vznáší na obláčku vysněné lásky.

Evě Kiliánové se v listopadu narodila rozkošná dcerka Maruška.

Evě Kiliánové se v listopadu narodila rozkošná dcerka Maruška.

S miliardářem má rozkošnou dcerku Marušku, po které tolik toužili. Nadobro tím Barošovi posílá vzkaz, že je ráda za jeho nevěru. Ví, že by nevěrníka nikdy nepředělala a mohl by to udělat znovu.

Ale kdyby se to nestalo, neměla by takové štěstí, které prožívá teď.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 2. května 2019. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 19
  • 11
  • 11
  • 8
  • 6
Komentáře