Mikolas Josef: Z talentovaného kluka se stává zhýralá celebrita

Od té doby, co vystřelil jeho hit Lie to Me, byl považován za velkou naději naší hudební scény. Po Eurovizi, kde ze všech Čechů zatím vybojoval nejlepší umístění, už nikdo nepochyboval. Jenže nic není zadarmo a sláva si mnohdy vybírá svou daň. Změnil se Mikolas Josef (23) od Eurovize?

Říká se „sláva jim stoupla do hlavy“ nebo jen „změnil se“. To jsou časté průpovídky, které provází něčí čerstvě nabytou slávu. 

Nejinak je tomu u multitalentovaného hudebníka Mikolase Josefa, který na loňské soutěži Eurovize vybojoval šesté místo, což je to nejlepší, co se Čechům na Eurovizi doposud podařilo.

Od té doby se leccos změnilo. Nejenže se z Josefa stala celebrita v pravém slova smyslu, umělec také náležitě změnil svou vizáž. Ze slušňáka s kšandami se tak stal hipster s bílými vlasy. Znatelnou proměnou prošel také umělcův šatník. 

Jak se ale říká, za všechno se platí a sláva si vybírá svou daň. Na Mikolasovi se za poslední rok začaly projevovat i první známky únavy, což je pravděpodobně následek tvrdé práce.

Na uklidnění si musel dát drink.

Na uklidnění si musel dát drink.

Samozřejmě jako každá celebrita i Mikolas postupně propadl kouzlu večírků. Přestože v minulosti se takovým akcím spíše vyhýbal, dnes mladý muzikant jen tak nějakou zábavu nevynechá.

Začíná připomínat Justina Biebra?

Začíná připomínat Justina Biebera?

Ze zahraničních hvězd jsme podobný posun mohli zaznamenat například u Justina Biebera, který se z dětské hvězdy stal ztraceným teenagerem, který opakovaně zápasil s alkoholem a drogami, a dokonce se nejednou zapletl se zákonem.

Bieberovým příkladem se ale Mikolas Josef snad řídit nehodlá...

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:18 24. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  100
 • Super
  27
 • Cože
  19
 • Haha
  15
 • Tvl
  15
 • Sladký
  7
Komentáře