MikeJePán přišel skoro o 400 tisíc fanoušků. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na YouTube, díky kterému se proslavil a na němž měl největší základnu fanoušků. Přišel tak o více než 300 tisíc odběratelů a videa, kterými pobuřoval veřejnost.

Kontroverzní youtuber MikeJePán, kterého proslavila videa, ve kterých se naváží do policistů a stojí na hraně zákona, přišel o své nejsilnější médium. Již několik hodin se na internetu řeší, že mu byl zablokován jeho kanál na YouTube, na němž ho sledovalo téměř 400 tisíc lidí.

Mike se snaží celou situaci brát s nadhledem a říká, že o nic vážného nejde, účet se mu ale zatím nepodařilo získat zpátky. „Od rána mi píšete, že mám zablokovaný kanál na YouTube. Vím o tom, řešíme to a večer by to mělo být ready,“ uvedl ve videu, které nahrál na sociální sítě.

Jenže slibovaný výsledek se zatím nedostavil, a tak youtuber zatím působí jen na sociálních sítích, kde rozhodně nedosahuje takové sledovanosti. 

Mike přišel o svůj účet.

Kdo za napadením stojí, je zatím nejasné. Odpůrců má totiž Mike opravdu nespočet. Některým vadí svým vystupováním, dalším se zase nelíbí, že nemá úctu a respekt a jde špatným příkladem dětem. 

Vyvstává však otázka, proč napadení účtu přišlo zrovna nyní. Vždyť Mike veřejnost na internetu dráždí už roky. Nabízí se hned několik variant. Jednou z nejvíce pravděpodobných je ta, že se mu nyní dostává větší pozornosti než obvykle, neboť je součástí pořadu Zlatá mládež 2, kde o sobě mluví v absolutních superlativech, přičemž za sebe nechává pracovat holky, a nestydí se dokonce do kamery tvrdit, že vydělává poctivě, přestože jedinou náplní jeho dne je zabývat se pochybnými podnikatelskými aktivitami, dráždit policii a obyčejné lidi.

A těm nyní zřejmě došla trpělivost.

Nutno také zmínit, že zablokování účtu youtubera, jehož videa jsou neetická a na hraně zákona, přišlo jen pár hodin po vypublikování komentáře našeho kolegy, též rodilého Arména, který upozornil na jeho vážné nedostatky.

Mikaela Oganesjana zkrátka začíná dohánět jeho vlastní stín. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 19. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  311
 • Haha
  58
 • Tvl
  30
 • Trapas
  27
 • Sladký
  18
 • Cože
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat