jít naiDNES.cz

Kdo byl hvězdou večera? Po Tysonovi se všichni chtěli fotit s Kajínkem!

Pět tisíc korun. Tolik jste minimálně museli zaplatit, abyste se ve čtvrtek večer mohli osobně potkat s Mikem Tysonem a potřást si s ním rukou. Nebyl to ale jediný tzv. meet & greet, který se v SaSaZu uskutečnil. Frontu na fotku a potřes rukou stáli návštěvníci akce i na Jirku Kajínka. A zadarmo!

Na 900 lidí zaplatilo od dvou tisíc korun do deseti tisíc za to, aby se mohli ve čtvrtek večer zúčastnit povídání s boxerskou legendou Mikem Tysonem. Ten během dvouhodinového povídání vzpomněl nejen na svou hvězdnou kariéru, ale i pády, bankroty a pobyty ve vězení.

Možná i kvůli jeho životnímu příběhu si tuto akci nenechal ujít nejslavnější český prezidentem omilostněný trestanec Jiří Kajínek, který byl odsouzený za dvojnásobnou nájemnou vraždu. K pražskému SaSaZu, kde akce probíhala, přijel ale jako hvězda první kategorie, a to dlouhou černou limuzínou, v níž se vezl s kontroverzním zpěvákem Tomášem Ortelem, který svou kariéru začínal jako bubeník v neonacistické kapele Conflict 88.

A zatímco Ortela si návštěvníci setkání s Mikem Tysonem nevšímali, Jiří Kajínek se nezastavil.

Otázkou je, zda delší fronta byla na Kajínka, či Tysona. Fotit se s Kajínkem mělo ale jednu výhodu. Ten s vámi totiž prohodil i pár slov a bylo to zcela zadarmo. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:58 2. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Trapas
  16
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Haha
  5
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře