Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Aukce panenek pro UNICEF přilákala celou řadu osobností s chutí pomáhat dobré věci. Dorazil „blahobytný“ Michal Viewegh, misska Eva Čerešňáková i Věra Martinová. | foto: Koláž Expres.cz

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi zvykem, moc nepřeje. Vystřídal ho kolotoč večírků, křtů, oslav i bohulibých akcí. Na jednu z nich vyrazili i Eva Čerešňáková (31), Michal Viewegh (56) nebo Věra Martinová (58). Komu nástup zimy svědčí a kdo se nemůže dočkat jara?

Jedním z těch, kteří vyrazili na pomoc bližním, byl i Michal Viewegh. Ten, podobně jako další slavné tváře, vytvořil panenku pro benefiční aukci známých osobností pro UNICEF. Přítomní si nemohli nevšimnout, že se spisovatel v poslední době pěkně zakulatil. To autorovi mnoha úspěšných knih tolik nevadí, před šesti lety utekl hrobníkovi z lopaty a kila navíc jsou to poslední, co ho trápí.

Vážné zdravotní problémy v podobě prasklé aorty, které ho málem stály život, podle některých blízkých od základů změnily jeho osobnost. „Následkem toho zdravotního problému v podstatě ze dne na den zestárl o dvacet let a uvažuje jako stařík, kterému táhne na osmdesát,“ řekl v DVTV na adresu slavného spisovatele jeho dnes již bývalý dobrý kamarád a obchodní partner Martin Reiner.

Po delší době se ve společnosti objevila i Eva Čerešňáková. Bývalá ředitelka České Miss, která si se soutěží ukrojila trochu velký krajíc a zuby si vylámala i ve vztahu se svým obchodním společníkem Martinem Ditmarem, se oklepala a je zpátky v plné síle. Výrazně zhubla, od základů změnila šatník a je z ní úplně nový člověk. 

„Znám mnohem příjemnější způsoby, jak zhubnout,“ usmívala se. Na druhou stranu málokdy člověk zhubne tak rychle, jako když má nervy na pochodu.

„Když jsem si říkala, že je můj život podezřele klidný, nabraly věci hroznou rychlost. Potřebovala jsem se vypsat, v těžkých chvílích mi to dost pomohlo,“ prohlásila cílevědomá rodačka z Třebíče, která chystá novou knihu, kde se dozvíme všechno a ještě mnohem víc.

Na šťastné vlně se nyní zase veze i country zpěvačka Věra Martinová. Porazila rakovinu, zabojovala s depresemi a loni v lednu se rozvedla s hudebníkem Jaroslavem Petráskem. Úsměv na rtech jí vrátil nový přítel, terapeut Květoslav Zmrhal, který jí léčil bolavá záda.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:46 pondělí 15. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  15
 • Cože
  10
 • Super
  9
 • Haha
  9
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
Komentáře