„Pinklej“ jako Fenin? Herec Suchánek řádil ve fotbalové talkshow jako černá ruka

Herec a bavič Michal Suchánek (53) se objevil na televizních obrazovkách coby host fotbalové talkshow Tiki-Taka. O Suchánkovi se ví, že je velkým fanouškem pražské Slavie. Svými fotbalovými postřehy ale v pořadu příliš nepřispěl. Choval se jako utržený ze řetězu a někteří diváci na sociálních sítích spekulují o tom, že byl pod vlivem alkoholu. Byl snad Suchánek „pinklej“ jako tehdy Martin Fenin (31)?

Fotbalová talkshow Tiki-Taka byla opět plná hvězd. Ke stolu si kromě moderátora Petra Svěceného sedli také bývalí útočníci Tomáš Jun a Petr Švancara, boss Slavie Jaroslav Tvrdík, ale také MMA zápasník Karlos Vémola a herec Michal Suchánek. A právě poslední jmenovaný to během vysílání pořádně rozjel!

Snažil se být za každou cenu vtipný, nespočetněkrát řekl „ty vole“, hýřil energií a choval se, jako by to byla jeho vlastní one man show. Chvílemi to vypadalo, že ostatní hosté ani nejsou třeba. 

Svým chováním dal „Suchoš“ vzpomenout na legendární výstup, který v pořadu Tiki-Taka předvedl bývalý fotbalový útočník Martin Fenin.

Martin Fenin byl hostem fotbalové talk show TIKI-TAKA.

Martin Fenin byl hostem fotbalové talkshow Tiki-Taka.

Ten tehdy mluvil, i když nebyl tázán, některé jeho poznámky byly naprosto od věci. Brumlal tak, že mu ani nebylo rozumět, a skákal do řeči ostatním hostům.

Tak moc Suchánek zase neřádil. Herec ale stejně jako Fenin hýřil energií natolik, že si toho všimlo mnoho diváků. A ne každému se to líbilo!

Suchánek občas nechápal, co se děje.

Suchánek občas nechápal, co se děje.

Na sociálních sítích se množí názory, že šlo o jeden z nejlepších dílů pořadu, Suchánkův výstup byl ale podle některých diskutérů jedinou kaňkou.

„Neuvěřitelně vulgární a primitivní Suchánek,“ píše jistý Michal. „Suchánka už ne, prosím,“ vzkazuje další kritik oblíbeného komika.

Suchánek ve fotbalové talkshow Tiki-Taka

Suchánek ve fotbalové talkshow Tiki-Taka

Někteří diváci dokonce pojali podezření, že herec byl posilněn jistými látkami. 

„Nam*danej Suchánek,“ píše jeden diváků. „Suchánek byl nalitej, ne,“ přidává se další. „Kolikrát si Suchoš odskočil na brko?“ ptá se zase jistý Tomáš.

Lidé si dělají legraci, že byl Suchánek posilněn jistými látkami.

Lidé si dělají legraci, že byl Suchánek posilněn jistými látkami.

„Asi nejlepší díl vůbec. Jediná kaňka byl Suchánek, ale ostatní byli best of,“ přilévá olej do ohně Michal. „Suchánek trošku relikvie, dneska už nestačí říct v televizi vole, abys byl vtipnej,“ píše další ze Suchánkových kritiků.

Výše zmíněný fotbalista Martin Fenin se po svém výstupu ve fotbalové talkshow omluvil skrz video, v němž přiznal, že byl „pinklej“. Od Suchánka něco takového nejspíše čekat nelze. On pravděpodobně „pinklej“ totiž ani nebyl, pouze jeho styl humoru se do podobného pořadu divákům příliš nehodí a bilo to do očí.

Fotogalerie

Komentáře