Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Štika: Odešel jsem od Moniky s kartáčkem na zuby! Vzala mi vše! Co na to ona?

  Štika Expresu popsal vztah s krásnou Barčou a vrátil se k manželství s Monikou. | foto: Facebook

  Do drsné války, kterou vedou jeho exmanželka s dcerou Charlottou (23), se Michal Štika (50) nechtěl příliš zapojovat. Když se ale dozvěděl, že Monika Binias (48) do médií prohlašuje, že jejich dítě propadlo na základní škole, rozhodl se, že mlčet nebude. „To už přehání, je to absurdní úplně. Myslím, že u ní není něco v pořádku,“ řekl Expresu podnikatel, který promluvil také o vztahu s krásnou brunetkou Bárou.

  „Několikrát propadla na základní škole,“ řekla Monika Binias redaktorovi Expresu na adresu své nejmladší dcery Charlotty a zněla u toho hodně vytočeně. Zeptali jsme se poté i samotné Charlotty. Ta s ledovým klidem fámy o svých studijních propadácích vyloučila.

  „Samozřejmě že to není pravda. Chodila jsem na ZŠ Na Dlouhém lánu a nikdy jsem nepropadla. Na rozdíl od své matky mám alespoň střední školu. Ona ji nedodělala, i když všude tvrdí, že ano. Vyhodili ji ve druháku,“ řekla nám Charlotte.

  O reakci jsme teď požádali i bývalého Moničina manžela Michala Štiku. Ten informaci o tom, že jeho dcera propadala na základní škole, označil za lživou a nemohl uvěřit, že jeho exmanželka něco takového roznáší.

  „Tohle vám Monika fakt řekla? To už přehání, je to absurdní úplně už, myslím, že u ní není něco v pořádku, nechápu to,“ řekl nám Michal Štika, který už delší dobu s Monikou není v kontaktu a žije si spokojený život se sympatickou brunetkou Barborou.

  „Je jí 36 let, je to záchranářka, to se mi může hodit. Je vzdělaná, má barák se zahradou, dva dobrmany, takže se staráme o pejsky. Ženit se ale nebudu,“ rozpovídal se pro Expres.cz Štika.

  Michal Štika a jeho přítelkyně Bára

  „Dali jsem se dohromady, když byl pořad Štiky, ona byla mojí fanynkou, napsala mi, sešli jsme se v Plzni, zašli jsme na svíčkovou, padli si do oka a od té doby jsme spolu,“ popsal začátky vztahu podnikatel, který se v rozhovoru s redaktorem Expresu vrátil také k rozvodové bitvě s exmanželkou Monikou.

  Michal Štika a jeho přítelkyně Bára

  Odešel jsem s kartáčkem na zuby, nic Monice nedlužím

  Monika Štiková, dnes již Monika Binias, na svého bývalého manžela ráda hází špínu a tvrdí, že jí Michal Štika i ostatní členové rodiny dluží nemalé peníze.

  „Komu že já dlužím? Já jsem jí nechal úplně všechno, tak nevím, co bych jí dlužil. Odešel jsem s kartáčkem na zuby, vše, co jsme měli, jsem jí nechal. Nedlužím jí vůbec nic, nechci to konkretizovat ale,“ reagoval Štika.

  Michal Štika a jeho přítelkyně Bára

  Monika Binias: Štika je zkrachovalec, dluží mi za rozvod a odnesl si, co chtěl!

  Redakce Expres.cz kontaktovala i Štikovu exmanželku Moniku. Ta s možností vyjádřit se ke slovům Michala Štiky neváhala ani sekundu a podle očekávání popřela vše, co řekl.

  „Při rozvodu si odnesl, co on chtěl. Moc toho ale nebylo, byl to 25 let starý nábytek, který nechceme. Jediné, co při rozvodu pan Štika dokázal, bylo to, že se skrýval před mým právníkem, aby nemusel platit napůl rozvod, platili jsme ho tedy s mým partnerem. Skrýval se dál před mými právníky a my ho pak zbavili tříleté vyživovací povinnosti, protože stejně jako zkrachovalec nemá nic. Dělal mrtvého brouka, ale vykřikoval, že se chce rozvést, přitom dělal vše pro to, abychom se nerozvedli. Stále nám dluží půlku za rozvod,“ řekla nám Monika Binias.

  „Zatímco já si své dluhy vyřešila, on ty své má dál a jsou obřích rozměrů. Naštěstí jsme si udělali neprůstřelnou manželskou smlouvu a my za něj nic platit nebudeme,“ dodala Binias.

  Petr Binias se svou novomanželkou Monikou

  Hazard, půjčky od lichvářů a milenky v Puppu! Já ho udám!

  Podle Štikovy exmanželky si Michal Štika dluhy ve výši zhruba šesti milionů nasekal zejména svým nezodpovědným stylem života.

  „Hazard, podnikání, půjčoval si peníze od lichvářů, zval si milenky do Puppu... Místo aby se teď choval jako normální člověk, vyhlásil insolvenci a začal splácet, to ne, Štika bude dlužit společnosti a všem až do své smrti a bude dělat, že neexistuje,“ řekla nám na adresu svého exmanžela Monika, která přidala pro Štiku i jedno varování.

  „Jestli mi bude nadále dělat problémy, nahlásím exekutorům, kde bydlí a kde se zdržuje u té své občasné známosti v Plzni, aby už byl pokoj. Ale on stejně nic nemá, tak aby to jen bylo nepříjemné pro něj,“ vzkázala Štikovi na dálku Monika Binias.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 7. prosince 2020. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   69
  • Haha
   45
  • Tvl
   34
  • Super
   30
  • Sladký
   28
  • Cože
   21
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...