Čtvrtek 28. května 2020, svátek má Vilém
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Šeps o SuperStar: Když se ti něco nelíbí, dostaneš 200 tisíc pokutu! Je to sra*ka!

  Nebýt SuperStar, Michala Šepse (25) by pravděpodobně znalo jen pár nadšenců do reggae. Televizní show, která ho proslavila, ale mladý umělec pohrdá. „Nekoukám se na to, je to sra*ka, ale dokáže pomoct,“ řekl v rozhovoru pro Expres.cz Šeps. Proč populární pěveckou soutěž nemá v lásce a jak vzpomíná na hádky s raperem Rytmusem?

  V roce 2011 byl tehdy teprve šestnáctiletý milovník reggae Michal Šeps s přehledem nejvýraznější tváří SuperStar. Někteří vrstevníci kolem něj měli možná větší hudební talent, ale Šeps každého odboural svou upřímností, charismatem a netradičním projevem. 

  Nebál se jít do výměny názorů s porotou a během přímých přenosů to vypadalo, že tam mladík snad ani nechce být. A ona to byla pravda! 

  Šeps v rozhovoru pro Expres.cz promluvil o tom, jak špatně se během účinkování v SuperStar cítil. Nikoho asi nepřekvapí, že letošní ročník vůbec nesleduje!

  „Nesleduji vůbec televizi, nechci koukat na ty sra*ky. SuperStar je sra*ka, ale dokáže pomoct. Díky tomu mě lidé znají a chodí na koncerty. Ale jak to tam chodí, to je špatně! Jsi tam ovce, nemůžeš říct ne. Musíš, a když nechceš, dostaneš pokutu. Jsi majetkem toho korporátu, jsi loutka, nutí tě dělat to, co nechceš,“ říká Šeps, který poté přidal i jednu konkrétní vzpomínku.

  „Šli jsme na matějskou pouť, já se bojím výšek a nechtěl jsem jít na nic, co je ve výšce. Chtěl jsem třeba na autíčka. Ale just jsme museli jít na ruské kolo. Říkal jsem, že tam nechci jít. Oni, že musím. Kdybych nešel, dostal bych pokutu 200 tisíc,“ vzpomíná mladý hudebník, který na ruské kolo nakonec tedy šel.

  „Neměl jsem 200 tisíc po kapsách. Byl jsem úplně podělaný za ušima. Měl jsem hrozný strach,“ dodává Šeps.

  Hádky s Rytmusem nahrané nebyly, chtěl jsem ho poslat do pr*ele!

  Podobných momentů, kdy mu bylo vyhrožováno mastnou pokutou, zažil nespočet. Jednou prý i kvůli jeho sporu s porotcem, raperem Rytmusem, s nímž neměl dobré vztahy a často se kočkovali během přímých přenosů. 

  Někteří diváci si možná mysleli, že jejich hádky jsou nahrané. Šeps nám ale řekl, že nevraživost mezi ním a Rytmusem byla opravdová.

  „Rytmuse jsem poslal do háje, ale slušně, ať mi nekecá do reggae. Kdybych mu ale řekl třeba, ať jde do pr*ele, dostanu taky pokutu. Chtěl jsem ho poslat do pr*ele.  Nebylo to nahrané, nevím, proč na mě takový byl, já mu nic neudělal. Ani jsme se neznali. Neměl mě rád od začátku,“ vzpomíná na konfrontace s Patrikem Vrbovským Šeps.

  Hádky s Rytmusem nahrané nebyly, chování porotců je ale podle Šepse mnohdy podle domluveného scénáře. 

  „Porotci musí někdy třeba říct, že se jim něco nelíbí. Diváci vidí jen smetanu. To, co se děje za oponou, není nic příjemného,“ říká milovník reggae.

  Michal Šeps se od účinkovaní v SuperStar dost změnil.

  Michal Šeps se od účinkovaní v SuperStar dost změnil.

  Habera je nejlepší, na konci se mi omluvil

  Z porotců má Šeps nejlepší vzpomínky na „kata“ Paľa Haberu.

  „Je nejlepší, to je muzikant. Jako jediný mi řekl, jak to v SuperStar chodí. Když jsem skončil a byl poslední večírek, přišel za mnou a jako jediný mi podal ruku a do ucha mi pošeptal, že se mi omlouvá za všechno, co mi tam musel říct, že se mu vlastně všechno líbilo a ať pokračuju v tom, co dělám, a ať se*u na lidi,“ říká Šeps, který má slabost i pro letošního nováčka v porotě Leoše Mareše.

  „Leoše mám rád, je to blázen jako já, jen ve větším. Na něj rád vzpomínám,“ říká na závěr mladý hudebník.

  Na celý rozhovor s Michalem Šepsem se podívejte ve videu. Dozvíte se, čím se zpěvák živí během koronavirové krize.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

  Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

  Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

  Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 28. května 2020, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz