jít naiDNES.cz

Novotný: Z fast foodu ho odvezli rovnou na záchytku. Ohrozí to jeho kšeft na Primě?

Ondřeje Sokola nahradil v Partičce Michal Novotný. | foto: Facebook Partičky

Michal Novotný, který na konci minulého týdne strávil po hádce s obsluhou v jedné z pražských poboček rychlého občerstvení noc na záchytce, se nemusí bát, že by neměl na zaplacení nocležného. Hvězdě Kriminálky Anděl totiž do klína spadl kšeft snů.

Herec Michal Novotný za sebou sice nemá téměř žádné skandály, až působí dojmem neviňátka, na konci minulého týdne se ale nepředvedl zrovna v dobrém světle. V jedné z poboček rychlého občerstvení se měl vůči obsluze údajně chovat tak agresivně, že jej museli uklidnit až přivolaní strážníci. A jelikož dechová zkouška odhalila dvě promile alkoholu v krvi, byl herec převezen na záchytnou službu, kde měl prý strávit i noc, což není zrovna levnou záležitostí.

To ale Novotného nemusí trápit. Necelé dva tisíce, které se za tuto „službu“ v Praze platí, jeho peněženka nepocítí. Herec totiž díky svému přátelství s Richardem Genzerem a Michalem Suchánkem kápl doslova na zlatou žílu.

Ondřeje Sokola totiž nevystřídal jenom v rámci natáčení nových dílů Partičky, kterých má být sedmnáct a kromě dvou dílů, ve kterých se objeví Jakub Kohák, bude po boku Michala Suchánka, Richarda Genzera a Igora Chmely exhibovat právě Novotný, ale Sokola nahradí i během zájezdové show Partička na vzduchu, která nemá s televizí Prima nic společného, takže by se ke svým dnes již exkolegům mohl Sokol přidat, ale o to, jak se zdá, již nestojí žádná ze zúčastněných stran.

A rozhodně nejde o zanedbatelné částky. To by totiž Genzer nedal přednost Partičce před nováckou show Tvoje tvář má známý hlas, ve které se měl objevit, ale když zjistil, že by kvůli konkurenční doložce nemohl Partičku natáčet, s díky odmítl.

Teď už jenom doufat, že se s výměnou Sokola za Novotného smíří i fanoušci show, kteří si na Partičku na vzduchu zakoupili lístky s předstihem a nyní se dozvěděli, že místo Sokola přijede právě baculatý herec.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:56 2. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  25
 • Haha
  8
 • Super
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat