Michal Novotný z Ordinace: Opilý se hádal s obsluhou KFC a skončil na záchytce!

Michal Novotný čelí skandálu. Policie ho musela odvézt na záchytku! | foto: Profimedia.cz

Darek z Ordinace, Michal Novotný má z ostudy kabát. V noci na pátek se měl chovat agresivně v jednom z fastfoodů v centru Prahy, až obsluha zavolala policii. Ta odvezla herce na záchytku. Naměřili mu dvě promile! Co se stalo?

„Michal Novotný z Kriminálky Anděl strávil dnešní noc na záchytce. Krátce po půlnoci ho tam odvezli z fastfoodu z centra Prahy za agresivní chování vůči mladé dívce za kasou,“ svěřil se Blesku jeden ze svědků.

Stalo se to krátce po půlnoci v Kaprově ulici poblíž Staroměstského náměstí. Mluvčí městské policie potvrdila, že zadrželi agresivního opilého muže, který byl následně převezen na protialkoholní záchytnou stanici se dvěma promile alkoholu v dechu.

Herec zpočátku mlžil: „Došlo k určitému konfliktu a je pravda, že byla zavolána městská policie. Tím to ale všechno skončilo. Na záchytce jsem neskončil! Bylo to nedorozumění,“ nechal se slyšet představitel vyšetřovatele Rudy Uhlíře z Kriminálky Anděl nebo Darka z Ordinace.

Poté, co zjistil, že převoz potvrdila i městská policie, své stanovisko pozměnil a celou událost popsal. Měl v sobě šest panáků.

„Prosil jsem slečnu, zda by mně nemohla dát míň kuřat, že to nesním. A že samozřejmě zaplatím plnou cenu. Ona mě nějak nechtěla chápat a já tvrdošíjně trval na tom, aby mne obsloužil někdo jiný, kdo to pochopí. Možná to byla ta chyba,“ přiznal herec.

Špatné svědomí? To Novotný očividně nemá.

Špatné svědomí? To Novotný očividně nemá.

„Holčina si na mne okamžitě stěžovala, že se k ní chovám neurvale, a manažerka zavolala městskou policii.“

Okamžitě přijeli strážníci. Zprvu čtyři, dali mu dýchnout, následně další dva, kteří herce převezli na záchytku. Příliš si však ze svého chování nedělá. Celý konflikt bere na lehkou váhu: „S panem doktorem jsem tam strávil pět minut, dali jsme spolu cigáro a rozloučili se,“ uzavřel Novotný.

Očividně se nestydí, možná by ale měl. Není totiž nic zoufalejšího, než se rozkřikovat na nebohou mladou holčinu, která je na na brigádě ve fastfoodu. Na slabšího se totiž lehce troufá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:41 31. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  184
 • Haha
  45
 • Super
  35
 • Tvl
  34
 • Sladký
  22
 • Cože
  21
Komentáře

Mohlo by vás zajímat