Úterý 27. února 2024, svátek má Alexandr

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nesvadba demonstrativně vyhazoval letáčky na koncert do kontejneru. Drsný vzkaz Marešovi, který se ozval

  Fiasko Michala Nesvadby spojené s rušeným koncertem má dohru. O drahé lístky na jeho show v O2 areně nebyl zájem, a plánovanou akci tak museli zrušit. Dětský hrdina na protest proti zrušení svého koncertu v O2 areně demonstrativně vyhazoval letáčky propagující tuto událost do kontejneru. Tento drsný způsob nesouhlasu byl zároveň jasným vzkazem pro Leoše Mareše, spoluorganizátora akce. Co na oplátku vzkázal moderátor?

  Michala Nesvadbu nahradí v O2 areně Marie Rottrová. Dětská show legendy z Kouzelné školky se neobešla bez kontroverzí. Diváci kritizovali například cenu vstupenek, zdá se, že právě kvůli nedostatku financí se pak celou akci nepovedlo uskutečnit. To alespoň ve svém vyjádření zmínil Leoš Mareš, který Nesvadbovi s jeho vystoupením pomáhal.

  Teď to ale vypadá, že má celé zrušení show dohru. Michal Nesvadba se nechal natočit, jak hází všechny letáčky oznamující, že vystoupí v O2 areně, do popelnice.

  „Tohle nikdy nepřebolí, 28. prosince už tam bude někdo jiný. Škoda, že nám nebyla od začátku věnována taková reklama, zájem a péče, jako jiným,“ vyjádřil se Nesvadba, čímž jasně narážel na Mareše, který českým hvězdám pomáhá jejich vystoupení v O2 organizovat. Redakce Expresu kontaktovala Nesvadbův tým, zatím bez odezvy. K celé situaci se vyjádřil i Leoš Mareš.

  „Právě jsem měl telefonát s Michalem Nesvadbou z Floridy, kam odletěl a Michal mě informoval o tom, že by chtěl zrušit vánoční akci, kterou jsme společně připravovali ve velké O2 areně. Je mi to moc líto, ale samozřejmě jeho rozhodnutí respektuju,“ oznámil Mareš na sociálních sítích.

  Michal Nesvadba vyhodil letáky do popelnice. Jeho show nebude. Trpká slova a zklamání.

  „Michal mě před rokem oslovil s tím, že má připraveno něco velikého, prostě desítky vystupujících, laser show, vznášedla, nafukovadla, sportovní hvězdy na kolech, na koloběžkách, na všem, co má kolečka a jestli bych mu s tím nepomohl. Já jsem velmi rád přislíbil účast, protože Michala celoživotně miluju. Víte, že jsme před prázdninami oznámili tuhle velkou akci mezi svátky na Vánoce,“ vysvětlil.

  „Co se stalo? Neprodalo se dost vstupenek, což je samozřejmě věc, která se děje. Za současných okolností je to neufinancovatelné, protože ta show je velkorozpočtová a zájem o ni je mnohem menší, než jsme čekali. Mě osobně je to moc líto, Michalovi určitě taky, takže akce nebude,“ dodal Leoš Mareš tím, že s diváci, kteří si vstupenku na show Michala Nesvadby už pořídili, dostanou peníze zpět.

  Reakce samotného Nesvadby a jeho slova o nedostatku péče a zájmu ovšem působí tak, že mezi ním a Leošem možná panuje zlá krev... To popírá sám Leoš, který nadále drží Nesvadbovi palce. O žádné finance prý Michal z Kouzelné školky nepřišel, finančně prodělal sám Mareš.

  Leoš Mareš si plesy užívá hlavně pracovně.

  „Snažil jsem se Michalovi pomoci s maximální péčí. Investoval jsem do té show svoje velké prostředky, ale rád jsem to pro něj udělal. Michala celý život obdivuji. Mrzí mě, že se projekt nepodařil. Nebyl o něj takový zájem, jak jsme čekali, ale to se stává. Nejdůležitější pro mě bylo, že Michal nenesl žádné náklady s pořádáním akce. Veškerou ztrátu, spojenou se zrušením show v O2 aréně, jsem platil sám. Michalovi každopádně držím palce, aby našel třeba jiný způsob realizace svého nápadu, který je prostě skvělý,“ vyjádřil se k celé situaci Leoš Mareš pro Expres.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...