jít naiDNES.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš (29), který v šesté řadě dovedl až k vítězství herečku Annu Polívkovou (39). Ve dvojici nakonec přeskočila tak silná jiskra, že se ti dva dali dohromady.

Taneční výkony ve StarDance jsou pokaždé strhující podívanou, zvlášť když se pak jedná o finále! Zřejmě i proto se o sobotním večeru Michal Kurtiš vypravil do pražských Holešovic, aby byl u toho, až diváci rozhodnou o devátém králi tanečního parketu.

A komu že Kurtiš držel pěsti? Michal se dávno před vyhlášením vítězů netajil s tím, že nejvíc fandí ženě, jejíž smích by snad probral i mrtvé. Fandím Pavle, protože je to úžasná a živelná žena s nejlepším smíchem světa. A jak je mrštná!“ sdělil Blesku tanečník.

A zatímco Michal Kurtiš se kochal pohledem na své taneční kolegy, jeho partnerka Anna Polívková natáčí v Tatrách novou komedii Vánoce budou, kde kromě ní zazáří i Martin Dejdar a Marek Němec známý ze seriálu Modrý kód.

Bez jejího doprovodu se tedy vydal i na poslední afterparty StarDance, kde se evidentně dobře bavil. Přišel sice i s pejskem, ale to mu nebránilo, aby se svými kamarády tanečníky do sebe „nelupnul“ pár kousků.

Kurtiš se potom vesele na chodníku pohupoval a odcházel ne zrovna po rovné čáře. Na druhou stranu všechny kolegy ze soutěže neviděl možná už delší dobu, takže jedna pořádná oslava setkání je vždycky žádoucí a nerovná cesta domů svědčí, že se povedla.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:28 15. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  28
 • Haha
  13
 • Trapas
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat