Drsný útok na Hrdličku. V den narozenin!

Lidi, kteří Michala na sociálních sítích sledují, na něj útoč i kvůli podobným fotografiím. | foto: Facebook Michala Hrdličky

Za dobrotu na žebrotu. Novácký sporťák Michal Hrdlička chtěl svým příznivcům poděkovat za přání ke středečním narozeninám, místo toho se dočkal sprostých nadávek. A to toho nejhrubšího kalibru.

Michal Hrdlička dostal v den svých narozenin dvě podpásovky. Nejenže matka jeho dcerky Lindy Lucie Borhyová požádala o svěření dítěte do své péče, navíc na něj drsně zaútočil jeden z jeho fanoušků.

Fotogalerie

Oblíbený sporťák by se tak mohl přihlásit do kampaně Hate Free. Když totiž chtěl svým fanouškům poděkovat za přání ke svým 27 narozeninám, jistý Ivana Rakaš mu začal nadávat do „buziklád“.

Hrdlička jako vždy přešel útok bez povšimnutí, ale zastala se ho jedna z jeho nejspíš skalních fanynek Zdenička Berkyová Rakašová.

Že ho někteří diskutující nemohou vystát si je Michal vědom. Již před časem totiž své fanoušky prosil, aby v komentářích nepoužívali sprostá slova.

„Velice často se používají sprostá slovíčka. A nejen to jedno slovo. Kam tedy mířím. Prosím všechny, aby se zdrželi vulgarismů, to sem nepatří. Takové příspěvky budou smazány. Jinak s kritickými názory samozřejmě není problém, ale ať je tu zachována štábní kultura,“ napsal Michal před časem, čímž ale Rakaše neodradil.

Otázkou zůstává, co přimělo Rakaše, aby Hrdličkovi začal bezdůvodně nadávat. Buď za tím může stát obyčejná závist nebo jde o fanouška jeho expartnerky Lucie Borhyové, mstí se za ni a myslí si, že takto Hrdličku ztrestá.

Místo toho ztrapnil sám sebe.

Sami se ale podívejte na video, které Michal zveřejnil, a ve němž dokonce mluví o strastech a slastech uplynulého roku a uznejte, jestli si tyto nadávky zasloužil nebo ne.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:29 8. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Haha
  22
 • Cože
  13
 • Super
  12
 • Sladký
  10
 • Tvl
  8
Komentáře