jít naiDNES.cz

Hrdlička navrhuje šperky! Nový manažer tenistky Plíškové už vydělává na slavné značce

Michal Hrdlička vydělává na jméně svojí přítelkyně. | foto: Eva Neužilová, Instagram, Profimedia.cz

Bývalý moderátor sportovních zpráv na Nově Michal Hrdlička (28) je momentálně sportovním komentátorem, příležitostným moderátorem, partnerem a zároveň manažerem Karolíny Plíškové (25). K těmto činnostem mu nově navíc přibylo ještě navrhování šperků. Zdá se, že Michal vyhrál ve vztahu s Karolínou jackpot!

Vztah s naší tenisovou hvězdou Karolínou Plíškovou Michalu Hrdličkovi přináší jen to nejlepší. Zatímco vedle moderátorky Lucie Borhyové měl nálepku nevyzrálého pařmena a nevěrníka, nyní se může pyšnit hned několika pracovními činnostmi.

Mimo to, že včera oznámil, že je novým manažerem své přítelkyně, se také do prodeje dostaly šperky, které právě Michal navrhl.

„Michal je dokonalým prototypem současného úspěšného muže a zároveň nenuceně reprezentuje styl generace, pro kterou naše kolekce navrhujeme. V navrhování šperků se řídíme hesly: moderní, nadčasový, kvalitní s nádechem luxusu a takto vidíme i Michala,“ popisuje designérka Natálie Valtová, proč značka navázala spolupráci právě s Michalem.

My si však myslíme, že více než Michalovo jméno klienty zaujala prestiž jeho přítelkyně Karolíny Plíškové, která je známá po celém světě.

Karolína Plíšková, hrdinka finále Fed Cupu.

Karolína Plíšková je naší tenisovou hvězdou.

Hrdlička se zkrátka stal podobně žádaným jako partnerka Jaromíra Jágra Veronika, která dostává pozvánky na významné akce a návrháři se doslova perou o to, aby pro ní mohli šít.

„Z prodeje by Michalovi měly jít procenta,“ dozvěděli jsme se od jeho kamaráda. Ceny jednotlivých náramků se pohybují v rozmezí 1 000 - 2 500 korun.

Bývalý moderátor Novy na vztahu s Plíškovou zkrátka jenom vydělává, a tak se není co divit, že ho přestaly bavit laciné holky u baru a nicotné vysedávání u piva s kolegou Petrem Suchoněm. Ten mimochodem stejně jako jeho vykutálený kamarád žije po boku tenistky Kláry Koukalové.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:51 17. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Tvl
  17
 • Haha
  16
 • Super
  13
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře