Vdova po Šuralovi není výjimkou, Horáček má pro slavné krásky slabost

28. května 2020
Dlouho sama být nedokázala a do nového vztahu šla doslova po hlavě. Vdova po fotbalistovi Josefu Šuralovi Denisa se necelých třináct měsíců po jeho tragické smrti stala trojnásobnou maminkou. Syna má s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem, jemuž není svět showbyznysu neznámý. Kromě politických kauz se proslavil hlavně svými vztahy s Dominikou Mesarošovou, Romanou Pavelkovou a Hanou Svobodovou, se kterou má dokonce syna.

Vdova po fotbalistovi Josefu Šuralovi, který 29. dubna 2019 zemřel během autonehody v Turecku, kdy během osudné srážky vypadl z minibusu, jímž se vracel ze zápasu, začala novou etapu života. Nejenže si krátce po smrti otce svých dvou dětí začala románek s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem, ale jen rok od manželovy smrti s ním má syna.

„Máme zdravého syna. Vzali jsme to rychle, je mi jasné, že někteří lidé se mají o čem bavit,“ přiznal Blesku novopečený otec, který má pro slavné krásky, jak se zdá, slabost. Před Šuralovou jeho ložnicí prošla řada známých českých modelek.

První byla Dominika Mesarošová, se kterou sice nikdy neměl oficiální vztah, postelových hrátek si prý ale užil až až. Dominiku měl následně vyměnit za Romanu Pavelkovou, s níž to bylo mnohem vážnější. A nutno říct, že i divočejší.

Horáček, proti němuž bylo zahájeno trestní řízení v souvislosti s kauzou zmanipulovaných zdravotnických zakázek v některých pražských nemocnicích a chvíli si kvůli tomu i poseděl ve vazbě, neměl mít podle dostupných informací problém na ni vztáhnout ruku.

„O tom, co se v našem vztahu dělo, jsem nikdy veřejně nepromluvila a nemám zapotřebí ani dnes na někoho ukazovat prstem. Není to nic, na co vzpomínám ráda. Když jsem se z toho dostala, založila jsem nadační fond, který si klade za cíl pomáhat obětem domácího násilí, aby se nebály. Dodáváme jim odvahu o problémech mluvit a bojovat proti násilníkům,“ říká Romana Pavelková, která na vztah s Horáčkem nevzpomíná zrovna ráda.

Pavelková rozhodně nebyla poslední slavnou kráskou, která se Horáčkovi podvolila. Ten před osmi lety začal randit s bývalou milenkou Leoše Mareše Hanou Svobodovou. A bylo to mezi nimi tak vážné, že v roce 2014 porodila syna Sebastiana. Vztah jim ale nevydržel.

Je otázkou, zda za to mohly Horáčkovy politické kauzy, kdy je neustále jednou nohou ve vězení, jeho výbušnost, nebo slabost pro krásné ženy.

Nyní je Tomáš Horáček s vdovou po Josefu Šuralovi Denisou, se kterou mají novorozeného syna a společně vychovávají její dvě dcery, jež má právě s tragicky zemřelým fotbalistou.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:38 pátek 25. září 2020. Anketa je uzavřena.

  • 95
  • 25
  • 24
  • 23
  • 22
  • 21
Komentáře