Michal David si koupil káru za miliony!

8. října 2016
Michal David ví, jak si udělat radost. Známý producent si splnil svůj dlouholetý sen a pořídil si nový auto. A ne ledajaký. David se stal hrdým majitelem jediného kusu Cadillacu ATS-V Coupe, který byl v Česku k mání.

A i když se musel pořádně plácnout přes kapsu, neprohloupil. Za dva a půl milionu si pořídil opravdové žihadlo.

Šestiválec s výkonem 450 koní, dvojitým turbomýchadlem zrychlí z nuly na sto kilometrů v hodině za necelé 4 sekundy. A když na to přijde, jede i 300 kilometrovou rychlostí.

Pro zpěváka to ale není první Cadillac. „Jeden Cadillac mám, tomu je dvanáct let, pak jen o něco „mladší“ mercedes a řekl jsem si, že bych si dal říci něco nového. A je to tu,“ svěřil se David, který si nyní bude muset vzít nejspíš dovolenou. Jeho nový auto má totiž tolik funkcí, že je pochopit mu zabere hned několik dní.

To auto má nějakých tři tisíce funkcí, takže chce-li ho člověk poznat opravdu dokonale musí si vzít pár dnů volna a studovat, s čímž samozřejmě počítám,“ doplnil David, který sám sebe řadí mezi slušnější řidiče.

Už hodně dlouho jsem neměl žádnou nehodu, myslím si, že řídím rozumně, nejezdím ani extra rychle. Tohle auto sice umí jet 300 km za hodinu a víc, ale na to nejsou v běžném provozu samozřejmě podmínky. Určitě si ovšem vyzkouším, co zvládne. Zajedu si s ním na okruh do Brna a tam ho otestuji na maximum,“ prozradil Michal David, který za skoro čtyřicet let za volantem vystřídal desítky aut.

Bylo jich docela dost a nepamatuji už na všechny. Vím, že prvním mým vozem byl oranžový žigulík kombi, později jsem mel třeba i Mazdu, kterou mi mimochodem naboural Sagvan Tofi. To si dobře pamatuji. Stalo se to v Liberci na parkovišti, kde byla jediná lampa a on to do ní neomylně narval. Jezdil jsem i Volvem atd. atd. Teď se těším na tohohle krasavce,“ ukončil David.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 5. února 2017. Anketa je uzavřena.

  • 20
  • 18
  • 14
  • 12
  • 11
  • 11
Komentáře