jít naiDNES.cz

Michal David o Gottovi: Ke Karlovi nás nepustili, i když jsme byli pozvaní!

Michal David promluvil o stavu svého přítele Karla Gotta. | foto: Herminapress.cz, Tilen Vajt, Jiří PitrofExpres.cz

I přes to, že Ivana Gottová přátelům svého muže slibovala, že se za ním mohou stavit na návštěvu, se nakonec k Mistrovi nedostali. Proč? O tom se pro Expres.cz rozpovídal Michal David.

Před necelými dvěma měsíci byla Karlu Gottovi diagnostikována rakovina mízních uzlin, kterou lékaři museli ihned léčit. Mistr tak musel několik dní pobývat v nemocnici za sklem, aby se nenakazil od lidí, kteří za ním přijdou na návštěvu.

Fotogalerie

Když ho však po první hospitalizaci propustili, jeho manželka Ivana Gottová rozeslala vybraným přátelům zprávu, že se za ním mohou kdykoli přijít podívat.

A mezi pozvanými byl i Michal David, který se pro nás rozpovídal o tom, jak se Karlovi daří a proč se za ním nemohl podívat, i když dostal pozvání.

„Ještě jsem za Karlem nebyl, protože nás tam nepustili. Ale já počkám. Je důležité, aby se uzdravil. To ostatní je teď vedlejší. Navíc věřím, že se potkáme, až mu bude líp,“ svěřil se Michal David.

Podle něj k návštěvě nakonec nedošlo kvůli lékařům, kteří v cizích osobách viděli až příliš velkou hrozbu.

„Měl oslabenou imunitu, tak nejspíš nechtěli nic pokoušet. Každopádně s Karlem v kontaktu jsem. Volám si jak s Ivankou, tak s ním,“ pokračoval a řekl nám velmi dobrou zprávu.

Karel je prý i přes nemoc plný optimismu a odhodlání.

„Je to až neskutečné. Většina lidí by se na jeho místě složila a on do telefonu zní jako když ho nic netrápí, je to opravdu neskutečný člověk a neuvěřitelná osobnost,“ dodal s přáním, aby se Karel co nejdříve uzdravil. Prý by to pro něj bylo to nejhezčí, co by na Vánoce mohl dostat.

My se tak k Michalovi přidáváme a přeje Karlu Gottovi, aby si Vánoce užil, i přes to, že je stráví v nemocnici. Mistře, hodně zdraví!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:09 21. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  33
 • Trapas
  15
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
 • Haha
  8
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře