Takhle do té vody nelezte, řekla party girl Štoudková a skočila do ledové tůně

22. ledna 2021
Modelka Michaela Štoudková (35) dávno není večírkovou královnou. Přibrala nějaké to kilo, má přítele a hlavně novou závislost. Tou se jí staly ledová voda a „rochnění“ ve sněhu. Začala s tím ani ne před rokem, ale rychle si tuto kratochvíli zamilovala. Jak dlouho jí tato láska vydrží? Influencerka, která teď o otužování často píše, tvrdí, že navždy. Tak uvidíme.

„Poprvé jsem byla před devíti měsíci na workshopu s Kamu a jejím přítelem Robim, chci jim hrozně poděkovat. V tu dobu začal asi i velký boom otužování, který se šíří rychleji než virus,“ tetelila se Michaela Štoudková uprostřed zurčícího potůčku s ledovou vodou.

„Vymyslela jsem si pro to malý a velký koncept tady na Instagramu, kde spojím otužování s poznáváním krás v Čechách anebo s mojí druhou vášní, což je běh,“ slíbila v prosinci modelka a influencerka.

„Každý týden vám předám nějaké krásné místo, kam sama sebe (nebo toho, kdo do toho skočí se mnou) naložím do vody. Řeknu vám své pocity, osobní zkušenosti s otužovačkou nebo se zaměřím na různá témata s tím vším spojená,“ doplnila kráska, která vyměnila bujaré večírky za zdravý životní styl. 

Ne vždy ale jde příkladem. Někdy by jí asi pravověrní otužilci dali co proto!

To třeba když skočila do ledové vody. „Skok do dnešního dne byl velice výživný. Prosím vás, takhle do té vody nelezte, já to chtěla jen zkusit,“ apelovala Míša na své fanoušky. Těm netrénovaným by něco takového mohlo přivodit vážné zdravotní komplikace, v krajním případě je to i zabít.

„A jakou závislost máte vy?“ ptá se Štoudková, která seká latinu a má přítele, po jehož boku jenom kvete. Bývaly však doby, kdy její „závislostí“ byly hlavně bujaré taškařice se sportovci, v jejím případě hlavně s fotbalisty. 

Kdeže ty loňské sněhy jsou, Míša se radši válí v tom letošním...

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:55 sobota 22. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 32
  • 16
  • 15
  • 14
  • 14
  • 14
Komentáře