jít naiDNES.cz

Sportovci ji omrzeli! Nový přítel Ochotské je policista z Bruntálu

Michaela Ochotská vyměnila sportovce za policistu. Jmenuje se Tomáš a je to její soused. | foto: Expres.cz

Tenistu nahradil policista! Půvabná moderátorka Michaela Ochotská si po několika vztazích se sportovci a nedávném rozvodu s Lukášem Rosolem rozhodla dát klid od života plného cestování po světě a nekonečného zájmu okolí. Jejím dosud utajovaným partnerem je policista z Bruntálu!

Po ostře sledovaném rozvodu s tenistou Lukášem Rosolem má moderátorka Michaela Ochotská nejen klid, ale dokonce i novou lásku. Vztahem se pochlubila v uplynulých týdnech, jenže identitu svého milého přísně tajila.

Spousta lidí počítala s tím, že po boku Ochotské opět stojí slavný sportovec. Právě na ně totiž byla až dosud vysazena. Veřejnost ovšem vyvedla z omylu slova její blízké kamarádky, která prozradila, že o sportovce rozhodně nejde.

„Snaží se to tajit, ale jenom září. A není to žádný pitomý fotbalista. Je to normální kluk s normální prací,“ řekla žena z okolí Ochotské Blesku.

Michaela Ochotská se vodí za ruku s novým přítelem. Je jím kriminalista z...

Michaela Ochotská se vodí za ruku s novým přítelem. Je jím policista z Bruntálu.

Ten nyní vypátral, že skutečně nový partner blonďaté krásky nemůže oproti dosavadním profesionálním sportovcům působit obyčejněji. Jde prý o jejího souseda z Bruntálu Tomáše, který se živí jako policista!

Sama Ochotská nový vztah nijak nepopírá a netají se tím, že je šťastná. S partnerem jsou prý už několik měsíců a po Bruntále se zamilovaně vodí za ruce.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat