jít naiDNES.cz

Jak mluvila Nosková o svém manželovi? Je to slavoman bez talentu!

Nosková a Bábor na Srí Lance. | foto: Archiv Michaely Noskové

Zpěvačka Michaela Nosková (34) překvapila nejen své fanoušky, ale i blízké přátele zprávou o svém sňatku s Ondřejem Báborem, s nímž se před časem mediálně rozešla. Ještě nedávno o něm přitom mluvila jako o slavomanovi a neúspěšném umělci. Kde je tedy pravda?

Na jednu stranu dobrý fór, na tu druhou velmi zvláštní tah. Zpěvačka Michaela Nosková se před několika měsíci rozešla se svým přítelem Ondřejem Báborem. Na prvního Máje ale oznámila, že se za muzikálového herce provdala.

„Svědčili nám zástupce konzulátu na Srí Lance s dcerou. Tady se obřad dělí na dvě části. První je ta hezčí na pláži a druhá probíhá jen za účasti oněch svědků, kteří podepíší společně s námi papíry,“ řekla pro Expres.cz s tím, že na svatební šaty musela mít speciální kufr, aby nikdo nic nepoznal. „Rodiče o tom nevěděli. Vlastně nikdo. Samozřejmě, že když se to dozví tímto způsobem, je to překvapení, nicméně myslím, že to vzali hezky a těší se, až to zapijeme. Reakce lidí jsou vesměs krasné a píšou nám moc hezké zprávy. O svatbě jsme opravdu věděli jen my dva a Lukáš Bartoň,“ řekla pro Expres.cz.

Vtipné, chtělo by se říct, dokud si nevzpomeneme na sprchu ošklivých slov, které právě Michaela ještě před nedávnem Ondřejovi adresovala.

„Je to slavoman bez talentu,“ hlásila před několika týdny Michaela před svými přáteli s tím, že je ráda, že se Bábora zbavila. A Ondřej jí podle informací Expres.cz pomluvy vracel. „Mluvil o ní hrozně a podle mě to nebylo hrané,“ řekl nám jeho kamarád z divadla.

Nosková se navíc v únoru snažila prorazit v Londýně, kam si ji pozvali na konkurz do role Evity. S Báborem tedy už v zimě ve svém životě nepočítala.

Michaela Nosková je po rozchodu s Ondřejem Báborem opět na vše sama.

Michaela Nosková s Ondřejem Báborem a dcerou.

Je tedy otázkou, zda-li pár před svými blízkými a veřejností sehrál pouze divadlo o rozchodu, anebo skutečně mezi nimi došlo k dlouhodobé odluce a nyní nechtějí na veřejnosti ani jeden působit směšně, že se dali znovu dohromady a ještě ke všemu se narychlo vzali.

Nosková totiž nepatří k těm nejvýraznějším celebritám, a tak by se jí velký mediální zájem okolo svatby s největší pravděpodobností vyhnul. Svůj den by si tak Míša užila a možná, že by kolem celé věci byl daleko větší klid, než nyní.

S prstýnkem na ruce se navíc muzikálová diva pochlubila už 27. dubna, kdy ze Srí Lanky poslala selfíčko ze cvičení. Pokud by o ni byl tak masivní zájem, jak ve svých prohlášeních uvádí, jistě by se celá věc dostala na veřejnost o pár dní dřív.

Michaela Nosková prstýnek nosila už koncem dubna.

Michaela Nosková prstýnek nosila už koncem dubna.

My jenom doufáme, že oba umělci skutečně nenávist a nevraživost hráli. Protože pokud by slova, kterými na sebe po rozchodu nešetřili, mysleli vážně, jistě by šlo o jedno z nejzvláštnějších manželství v českém showbyznysu.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:09 30. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  16
 • Haha
  11
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat