Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  On chtěl dítě, já bojovala s rakovinou! Kuklová o nešťastném vztahu se svým o 12 let mladším partnerem

  Prožívá jedno z nejtěžších období svého života, přesto se rozhodla to břímě nést sama. Michaela Kuklová (52) se po roce a půl rozešla se svým o téměř dvanáct let mladším partnerem Josefem Wittnerem. A to krátce po velmi náročné onkologické operaci, během níž jí lékaři odebrali obě ňadra. Expresu ve velmi upřímném streamu na našem Instagramu popsala, co ji k takto razantnímu kroku přimělo.

  Jak jsme vás již informovali, lékaři na konci loňského roku herečce Michaele Kuklové diagnostikovali rakovinu prsu. A to i když jí hned dvakrát mamograf vyšel negativně a nádor lékaři nenašli ani pomocí sonografie.

  Jelikož herečka chce o své nemoci mluvit a hlavně upozornit ostatní ženy na fakt, že mamograf a sonografie ne vždy nádor prsu odhalí, rozhodla se poskytnout Expresu velmi intimní rozhovor, během něhož popsala svou léčbu.

  V rozhovoru nám také prozradila, proč se rozhodla ukončit svůj vztah s podnikatelem Josefem Wittnerem.

  „Zažila jsem hodně dramatických věcí, které mě paralyzovaly, a tohle mi přišlo, že je nic. Tohle zvládnu. Můžu pracovat, dobře jíst, můžu všechno,“ popisuje život s rakovinou prsu Kuklová, která jedním dechem dodává, že ji psychicky velmi zasáhlo odebrání ňader.

  „Bylo to ve spojení toho mladého vztahu, který jsem měla. Byli jsme spolu rok a půl a můj přítel byl mladší. To mě sebralo hodně. Už jsem měla mindráky, že je o téměř dvanáct let mladší než já. A dost jsem mu s tím dělala potíže,“ přiznává Míša s tím, že ačkoliv ji první manželství s Jiřím Pomejem žárlit odnaučilo, nyní se jí tyto pocity v malé míře vrátily.

  „Říkala jsem si, proč chce být se mnou. Proč se stárnoucí ženou. Řekl mi, že bude mít ještě holčičku, a asi mu nedošlo, kolik mi je. Že se do dítěte nemůžu pustit. Nebo bych to neriskovala. To mi v hlavě hodně utkvělo, takže jsem ho jednou začas od sebe měla potřebu odhánět, aby se mnou neztrácel čas a našel si mladou, krásnou, pohodovou a plodnou ženu. Co se mnou, že ano. I když byl úžasný,“ popsala v rozhovoru pohádková Jasněnka, která si rozchod nenechala vymluvit, přestože jí partner doslova snášel modré z nebe.

  „Nechci sobeckou lásku pro sebe. To jsou věci, které mě dokážou trápit, a já nutně potřebuju mít čistou hlavu. Nechci mít špatné svědomí. Velmi se mi ulevilo,“ vysvětlila Kuklová.

  Svému expartnerovi prostřednictvím Expresu vzkázala, že pokud ji opravdu miluje, její rozhodnutí přijme. Jedním dechem ale přiznává, že je to těžké, neboť ten pocit není přenosný.

  „Neví, co se mi odehrává v hlavě. Je to pro mě velmi důležité,“ říká oblíbená herečka, která alespoň částečně své myšlenkové pochody odhalila.

  „Hormonální léčba vám změní psychiku, náladu, nevím, co mě čeká. Jak se začnu měnit. Slyšela jsem, že můžu přibrat pět až deset kilo. Nechci to podstupovat s pocitem, že by si zasloužil něco lepšího. Bůhví, co to se mnou udělá. Navíc už předtím jsem měla problém s tím, jak budu vypadat za pět let. Vždyť je to proboha mladý kluk. Chci stárnout v pohodě a v klidu, a ne v napětí, že mám mladého kluka a budu pro něj blbnout. To po mně nikdo nemůže chtít. Mám dost odžito a hodně zkušeností a vím, kdy musím být sobec. Nejsem ráda sobec, ale teď to dělám pro své zdraví. Je mladý, ustojí to,“ uzavřela Michaela Kuklová.

  Herečka se ve velmi otevřeném rozhovoru rozpovídala nejen o tom, jak roky vnímala, že se s jejím tělem něco děje, ale také o tom, jak zvládá karanténu a kdo je jí nyní největší oporou.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

  Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

  Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

  Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz