Smutná slova Míši Kuklové o Pomejem: Jirko, děkuji ti za všechno!

Prožila s ním patnáct let dobrého i zlého. Vypadalo to na velkou lásku až do konce života, jenže pak se mezi ně postavily dluhy a alkohol. Dokonce jeden čas Míša Kuklová (50) nemohla Jiřímu Pomejemu (†54) přijít na jméno. Ale vypadá to, že vše mu odpustila, a teď se zahalila do smutku.

Herečka Michaela Kuklová žila dlouhá léta po boku herce a producenta Jiřího Pomejeho. Věřila mu, když mluvil o jejich zářné budoucnosti, o tom, jak se budou mít dobře.

Bohužel se z jeho slov staly pouhé pohádky a kvůli filmu Andělská tvář oba zadlužil na několik životů dopředu. Míša dokonce málem přišla o dům svých rodičů.

Místo velké slávy přišel krutý konec, který měl hořkou pachuť. Herečka několik let chodila po soudech, aby dokázala, že všechny závazky jdou za Jiřím.

Nenáviděla ho za to, že se v noci budila a bála se, že jdou po ní věřitelé, měla myšlenky na sebevraždu, byla na dně. Ale po spoustě let mu odpustila.

A teď i ona pláče nad jeho hrobem a nechápe, jak k němu mohl být osud tak krutý. Poslala mu pár slov do nebe.

„Jirko, děkuju za všechno hezké, ale i za to těžké. Zůstalo mnoho krásného. Odpočívej klidně. Především z pohledu mámy nedokážu vyjádřit, jak moc je mi to líto,“ napsala na svůj profil na sociální síti.

Žili spolu dlouhých 15 let.

Žili spolu dlouhých patnáct let.

Sama s ním děti neměla, ale litovala jeho jedinou dcerku Aničku (5), která tak brzy přišla o tatínka. Chce si uchovat bývalého manžela jen v dobrém a nemyslet an to, jaké spolu měli za problémy. Už se k ničemu nechce vracet.

„Vyjádřila jsem se kratince na Facebooku. Nezlobte se. Mějte hezký den,“ napsala do redakce Expresu na dotaz, jak na bývalého muže vzpomíná.

Uzavřela v sobě hodně intimní a bolestivou kapitolu a tak to chce nechat. Nad hrobem mu prostě vše zlé odpustila.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:43 27. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Trapas
  12
 • Sladký
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
Komentáře