jít naiDNES.cz

Příběh lásky Jílkové: Doběhla ji minulost s prvním manželem?

V pátek dopoledne showbyznysem proběhla zpráva, že manželství Michaely Jílkové je u konce. Svatba s mediálním poradcem Michalem Voráčkem přitom proběhla teprve před třemi lety po pevném dvanáctiletém vztahu. Doběhla snad Jílkovou minulost?

Televizní divák si ji pamatuje jako tvrdou ženu s ostrým jazykem, nyní je Michaela Jílková ustaraná. Její vztah s mediálním poradcem Michalem Voráčkem je po patnácti letech u konce, přestože své „ano“ si manželé řekli teprve před třemi lety.

Jílková bude tedy po velice dlouhé době sama. Do vztahu s Voráčkem totiž vletěla ihned po rozchodu se svým prvním manželem a otcem syna Jakuba Vladimírem Dvořákem. Toho podle jeho slov měla dlouhodobě podvádět. „Důvod rozvodu je stejný jako před dvěma roky – jiný muž,“ řekl před lety Dvořák, který byl k médiím velmi sdílný.

„Tenkrát rozvod Míša stáhla a začali jsme znovu. Byl to podobný typ jako ten dnešní, ale o něco menší magnát. Naše líbánky po usmíření však bohužel trvaly jenom půl roku. Neříkám, že jsem ideální, ale vždy mi šlo jenom o rodinu,“ dodal.

Michaela Jílková a Michal Voráček v roce 2002

Michaela Jílková s prvním manželem Vladimírem Dvořákem.

Jílková však jeho slova negovala tím, že si věc nepamatuje. Následně ale v rozhovorech uváděla, že se do Voráčka skutečně zamilovala během krize s Dvořákem. 

„Když se manželství ocitlo v krizi, zamilovala jsem se do současného přítele a nikdo jiný mě nezajímal. Jsem žena věrná, takže i kdyby na mě někdo reagoval jako na ženu, nechá mě to chladnou,“ uvedla a více se už ke vztahu s mediálním poradcem nevyjadřovala. Stála si za tím, že je to jen jejich soukromí a jedině tak může být ve vztahu klid a harmonie.

Jílková se rozvádí.

Jílková a Voráček před dvěma lety.

S Michalem se měla Jílková opravdu dobře, vše klapalo a nic nenasvědčovalo tomu, že by se měli rozejít. V roce 2004 navíc moderátorka porodila dceru Marušku, která jejich vztah ještě více posílila.

Zpečetili ho ale až v roce 2014. Svatba proběhla v romantickém Letohrádku Kinských v pražských Petřínských sadech a byla velmi přísně utajená. „Vnímali jsme ji jen jako naši diskrétní a čistě rodinnou záležitost. Jako oslavu naší lásky a pevného vztahu navždy. A tak jsme si ji také užili, byla to nádhera,“ svěřila se tenkrát Jílková, na které manžel oceňoval spontánnost. 

„Rozhodli jsme se po dvanácti letech letech zpestřit si zbytek života manželstvím. S Míšou nikdy nevíte, co vás čeká!“ řekl dokonce po svatbě.

Moderátorka nezvládla situaci.

Moderátorka prý manžela vyhodila z domu.

To ale jistě netušil, že jen tři roky poté jejich život „zpestří“ rozchodem. Podle serveru Blesk.cz to měla být právě Michaela, kdo vztah ukončil.

Proč, není stále jisté. Zřejmě ale muselo jít o něco vážného. Manželství Jílkové a Voráčka totiž bylo podle přátel do poslední chvíle velmi klidné.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 neděle 4. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Haha
  49
 • Cože
  33
 • Tvl
  14
 • Super
  10
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat