Pátek 6. prosince 2019, svátek má Mikuláš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • Tipy na dárky
 • jít naiDNES.cz

  Našli jsme holku pro Shreka: Fionou se stává Horká, muzikálová star!

  Shrek je šťastný! Jedna Fiona se mu „vyloupla“ i v českých luzích a hájích. Michaela Horká má zelenou očividně ráda a nechybějí jí ani bujné křivky... | foto: Koláž Expres.cz

  Kdyby to Shrekovi nevyšlo s Fionou, máme pro něj skvělou zprávu. Pro parádní nevěstu se může vydat do českých luhů a hájů, přesněji na muzikál Děti ráje, kde zazáří i Michaela Horká (32). Sestra Hany Holišové je holka „krev a mlíko“ a svoje půvaby se nestydí ukázat v nepřehlédnutelném modelu. A miluje zelenou!

  Na tiskovce k muzikálu Děti ráje bylo veselo. A nejen proto, že dorazil jeho duchovní otec a známý čtverák Sagvan Tofi i další třeskutě vtipní herci a zpěváci. Nechyběly ani dámy ve více či méně zdobných outfitech.

  Mezi nimi jednoznačně vynikala Michaela Horká. Herečka a zpěvačka, která o sobě delší dobu nedala vědět, je zpátky na scéně. Podle toho, co si do Kongresového centra Praha vzala na sebe, o tom, jak zaujmout, drahnou dobu přemýšlela.

  Snaha jí vyšla na jedničku. Z jejího modelu mnohým spadla brada.

  Michaela Horká ví, jak zaujmout.
  Michaela Horká přišla v něčem, co bere dech. Něco tak nevkusného, to nevymyslíš!

  Zkombinovat lahvově zelený silonový top, pestrobarevnou podprsenku, k tomu tepláky s lampasem, ve střihu, který z ní udělá matronu, a tenisky vhodné na procházku se psem, to už chce pořádný „fištrón“ a tah na branku nevkusu.

  Dobrácký Shrek by ale jistě zajásal, tohle je nevěsta podle jeho gusta. Má ráda zelenou, bujné tvary jí nechybí, navíc je hodně odvážná a kašle na to, co si myslí okolí. A hezky se usmívá a umí zpívat. Prostě ideální manželka!

  Nepříliš šťastnou ruku měla i Nikol Heřmánková Kouklová. Herečka, kterou jsme chválili za to, že se nebojí barev, sáhla po černém hábitu. Ten jí přidal padesát kilo a navíc vypadala, že utekla z kouzelné školy Harryho Pottera v Bradavicích. 

  Nezachránila to ani na kosmetické párty Silk Ferries. Tam zvolila model hodný soudružky učitelky ze seriálu My všichni povinní ve stylu: Když něco spíchnu, hned se pochlubím...

  Nikol Heřmánková Kouklová vynesla hodně svérázné brýle a outfit, kterým by...

  Nikol Heřmánková Kouklová vynesla hodně svérázné brýle a outfit, kterým by zabodovala v remaku seriálu My všichni školou povinní.

  Konečně ani výtvarnice Lucie Gelemová svou topornou snahou zaujmout barvami moc nezazářila. Chápeme, že má o dost staršího partnera, to ještě neznamená, že se bude oblékat jako stará mladá.

  Gelemová je sama o sobě dost výrazná, a tak na sebe nemusí poutat křiklavými barvami a děsivými střihy z „italského butiku Amore Mio“ na rohu.

  Lucie Gelemová je výtvarnice, která by měla mít barvy v malíku. Evidentně nemá.

  Lucie Gelemová je výtvarnice, která by měla mít barvy v malíku. Evidentně nemá.

  Mohla si „půjčit“ kus hacafraku od Kouklové a spíchnout si něco elegantnějšího, k čemu by nebyly třeba děsivá kabelka ani punčochy a „tetáky“, tedy střevíce vhodné pro neoblíbenou tetu.

  Fotogalerie

  Premium

  Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

  Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

  Premium

  Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

  Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

  Premium

  Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

  Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 6. prosince 2019, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz