Zlatokopky, pozor! Hokejisté se přemístili z Kozičky na Moravu. Koupili si vlastní sklípek

Hokejisté mají rádi ženy, víno a zpěv. | foto: Profimedia.cz

Jsou kamarádi na život a na smrt. Všichni čtyři vědí, jaká je to dřina držet se v hokeji na vrcholu, na druhou stranu poznali i tu přívětivou tvář slávy a fanynky jim lezly samy do postele. Jenže teď jsou všichni šťastně zadaní, dva z nich skončili s hokejem, užívají si radosti života a do toho přišel ten skvělý nápad otevřít si na Moravě sklípek.

Jestli doteď fanynky hokejistů z NHL vysedávaly v barech v centru Prahy, aby nějakého zámožného sportovce sbalily, zamiloval se do nich a byla svatba jako řemen, teď musí změnit taktiku. Boháči z ledu totiž přesídlili na Moravu!

Hokejisty Jakuba Voráčka (29), Ondřeje Pavelce (31), Michaela Frolíka (30) a Jiřího Tlustého (30) už přestalo bavit vysedávání v Kozičce a jiných barech, kde už byli profláknutí. Jak se usadili, touží po klidu při pití a zábavě. Proto se jejich centrum mejdanů přesunulo do moravské vesnice Vrbice.

„Tak jen hlásím, pro vás, co rádi pijete a degustujete, že Frolda, Jirka Tlustý, Jakub Voráček a Ondra Pavelec mají společně sklípek ve Vrbici, který si můžete zamluvit a zajet si tam pro opici,“ proflákla jejich podnikání na Moravě Frolíkova partnerka Diana Kobzanová (36).

Jestli jste si už, dámy, brousily zuby, jak se pojedete nechat obšťastnit nejen vínem, ale i přítomností slavných hokejistů, má to jeden háček! A na ten upozornila sama Kobzanová přímo z Kanady.

„Prý jestli si můžete na degustaci objednat kluky. No, můžete to zkusit, ale hrozí, že místo nich tam budu čekat já s kulovnicí. A to nechcete,“ smála se Diana, která si svého sportovce, s nímž má dvě dcery, hlídá jako oko v hlavě.

A aby to všem zlatokopkám ještě důrazněji zopakovala, radši napsala vzkaz do třetice, aby sokyně v lásce zahnala. „A protože víme, jaký jsou holky potvory, znovu opakuji: Zajet si tam můžete pro opici, ne pro ženicha!“ udělala modelka bububu.

Jestli ale máte cestu na Moravu, zkusit se stavit ve sklípku můžete. Třeba budete mít štěstí, že tam na někoho z kluků narazíte. A dokonce bez přítelkyně. I když u Diany člověk nikdy neví, ta by klidně i z té daleké Kanady do Vrbice přiletěla a s houževnatými fanynkami pořádně zatočila.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:58 pátek 10. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Trapas
  29
 • Haha
  17
 • Tvl
  14
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat