Další boj s nemocí? Pohublý a bledý Michael Douglas šokoval fanoušky

1. března

Michael Douglas prošel děsivou proměnou, je pohublý a bledý! | foto: Profimedia.cz

Věk nikdo nezastaví, ani taková legenda jako Michael Douglas (74) ne. Otázkou ovšem je, zda za nepříjemným překvapením, které hollywoodský herec přichystal svým fanouškům, skutečně stojí jen stáří. Douglas, kterého proslavil třeba snímek Hra, totiž nevypadá zrovna plný elánu, je výrazně pohublý, pobledlý a na první pohled působí hodně znaveně. Netrápí ho snad rakovina, kterou se mu už jednou podařilo odvrátit?

Do onoho charismatického fešáka, na jehož filmy stojí fanynky frontu, má herec Michael Douglas momentálně hodně daleko. Má sice už svůj věk, jenže fanoušci se mohou právem strachovat, zda je právě to skutečně důvodem jeho náhlé proměny.

Fotografům se hvězdu filmů jako Hra či Základní instinkt podařilo zachytit ve chvíli, kdy si v jedné z hollywoodských restaurací vyrazila na večeři se synem Cameronem. A že by Douglas zrovna sršel energií, to se rozhodně říct nedá.

Herec v první řadě evidentně ztratil na váze. Nejenže je pohublý, navíc také působí dosti bledě. Nezdá se navíc, že by zrovna prožíval šťastné životní období, protože se za celou dobu jedinkrát neusmál.

Michael Douglas děsí fanoušky. Je pohublý a bledý.

Michael Douglas děsí fanoušky. Je pohublý a bledý.

Co se s populárním hercem děje? Samozřejmě mohl být prostě jen unavený a za jeho nenadálou proměnou nic jiného nevězí. Zásadní skutečností ovšem je, že si Michael Douglas v minulosti prošel bojem s rakovinou, konkrétně rakovinou jazyka.

Douglas se za celý večer snad jedinkrát neusmál.

Douglas se za celý večer snad jedinkrát neusmál.

Rakovinu u něj lékaři odhalili v roce 2010 již v pokročilém stadiu, přesto však měl poměrně slibné šance na uzdravení. Toho také nakonec dosáhl a už začátkem roku 2011 oznámil, že zákeřnou nemoc porazil. 

Všichni ale víme, že odvrácení rakoviny není definitivní výhrou, protože se bohužel ráda vrací. Může to snad být i Douglasův případ?  

Fotogalerie


Anketa

Další boj s nemocí? Pohublý a bledý Michael Douglas šokoval fanoušky

Super 13
Haha 12
Cože 13
Tvl 31
Komentáře