Koho jsme potkali na Metronomu? Vladyka s pivem, Bárta s rodinou a Boková s partnerem

26. června
Festival Metronome Prague byl plný nejen muzikantů a hvězd na pódiu, ale pobavit se přišly i známé osobnosti. Jenovéfa Boková (30) opět s pivem v ruce a partnerem k tomu, jindy uzavřený herec Miroslav Vladyka (62) si užíval hudbu i drinky a Dan Bárta (52) vyvedl svou roztomilou rodinku. Jakpak se všichni na pražském Výstavišti bavili?

Známý festival není zážitek jen pro běžné diváky a účinkující, pro které je čest tam vystupovat, ale na skupiny a zpěváky se rády přijdou podívat i české celebrity. Ani letos tomu nebylo jinak.

Na pražském Výstavišti to zase žilo a mezi diváky jste mohli potkat třeba Jenovéfu Bokovou. Herečka jako vždy neodolala studenému pivu, které pije ráda z lahve třeba i na karlovarském festivalu. Vyvedla také svého partnera.

Společně tokali jako dvě hrdličky, demonstrovali lásku voděním za ruce, neustálým šeptáním si do ouška a zamilovanými pohledy. Boková vypadala spokojeně nejen díky muzice, ale i kvůli novému muži po svém boku.

Jenovéfa Boková s partnerem a pivem v ruce

S partnerem byli jako dvě hrdličky.

Mezi lidmi se objevil i herec Miroslav Vladyka. Ten se jinak společenských akcím spíše vyhýbá, je plaché povahy, ale mezi fanoušky dobré hudby se ztratil. Byl oblečený v kraťasech a triku, v ruce pivo a užíval si chvíle pohody. 

Na Metronomu se objevil i herec Miroslav Vladyka.

Dan Bárta jako správný táta

Do toho hudebník Dan Bárta korzoval s manželkou Alžbětou a synem Mikulášem. Jako správný tatínek vzal ratolest „na koníka“ a procházeli se po Výstavišti jako jedna velká spokojená rodinka. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře