Mesarošová oznámila konec kariéry! Při pohledu na její zadek musíme říct - Díky Bohu!

26. září 2016
Dominika Mesarošová předváděla spodní prádlo na přehlídkovém mole naposledy. A celá módní branže se jednohlasně shoduje, že ještě že tak. Pokud Mesarošová chtěla odejít na vrcholu, moc se jí to nepovedlo. Dominika totiž předvedla tělo, které by měla odhalovat jenom v hodně temné místnosti!

Povislý zadek, faldy na zádech, špekaté břicho a celulitida, která by prosvítala snad i skrz oblečení. Tak nějak jde popsat to, čeho byli svědky hosté přehlídky butiku Fashion Island, kde se Mesarošová rozhodla naposledy předvádět spodní prádlo.

A zatímco všichni přítomni byli z pohledu na Mesarošovou v šoku, ona si nepřipouštěla, že by bylo něco špatně. „Pomalu si práci vybírám. Mám fungující agenturu s hosteskami a věnuju se projektu Leťte s Dominikou k moři, takže nemám moc času. Ne, že bych na to neměla, ale museli by mě zaplatit opravdu velkolepě, abych se svlékla,“ nechala se slyšet Dominika, které by měli spíš platit za to, aby se už nikdy veřejně nesvlékala, protože ten pohled je oslepující.

Dominika se dokonce nechala slyšet, že není nejmladší a ve svých 31 letech je vlastně v modelingovém důchodu.

Na co se pak má vymluvit například Daniela Peštová, které letos bylo 45 let a na rozdíl od Dominiky porodila tři děti. Na těle české topmodelky byste ale jen stěží našli gram tuku.

To samozřejmě nechceme Mesarošovou, jejíž vrcholem kariéry bylo nafocení fotografií pro Playboye srovnávat s Peštovou, která spolupracovala s největšími modelingovými agenturami světa a její jméno něco znamená i pět kilometrů za českými hranicemi.

Otázkou tak zůstává, zda si Dominika svou poslední přehlídkou spodního prádla víc nezavařila než pomohla. Pokud jsou totiž mladé dívky soudné, která z nich zaplatí deseti tisíce za to, aby je právě Dominika zasvětila do tajů modelingu. Kdyby totiž o této branži něco málo tušila, nikdy by tohle nedopustila.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:53 úterý 24. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 78
  • 60
  • 25
  • 22
  • 20
  • 14
Komentáře