jít naiDNES.cz

Ina T. s dredy, Vanda Janda bez „podprdy“, Vagnerová sladila outfit s omítkou

MBPFW 2019 si nenechala ujít celá řada slavných dam, z nichž některé se postaraly o pořádné překvapení. | foto: Koláž Expres.cz

Nebudeme si nic nalhávat, Češi nepatří k nejlépe oblečeným národům Evropy. Situace se sice rok od roku zlepšuje, rozhodně ale máme co dohánět. K tomu, aby tady lidé víc dbali o to, co si vezmou na sebe, se snaží i pražský týden módy. Snaží se o to i české a slovenské hvězdy, i když každá po svém. Podívejte se na výsledky jejich snažení.

„Nevím, co vidíte na této kolekci, a jsem za to ráda. Každému totiž evokuje něco jiného, rozhoduje se na základě zálib a vlastních obzorů. Každý jsme zažil něco jiného, je to dost individuální,“ nechala se slyšet slovenská modelka Vanda Janda, která v prostorách pražské Invalidovny představila svou kolekci na jaro a léto 2020.

Její modely přítomné dost bavily a zaujaly, podobně jako outfit samotné Vandy. Ta je zářným důkazem toho, že módní návrhář nemusí nutně chodit jen v uniformní černé. A že nemusí poutat jen tím, že si nevezme podprsenku.

Slovenská modelka Vanda Janda nechala podprsenka doma.

Slovenská modelka Vanda Janda nechala podprsenku doma.

I když tu na sobě mladá Slovenka v tu chvíli opravdu neměla.

Úspěšná blogerka Ina T. překvapila svým novým účesem, který v mnohém připomínal dredy, které si vyzkoušela před pár lety.

„Vysnila jsem si, že vyzkouším dredy. Přijde mi, že jsou už totálně mimo trend, téměř je už na nikom nevídám a určitě si je nikdo nenechal dělat na fashion week,“ nechala se tehdy slyšet. Tentokrát zvolila blonďatou variantu. 

Blogerka Ina T překvapila nejen modelem, který vynesla, i ale i novým účesem.

Blogerka Ina T. překvapila nejen modelem, který vynesla, ale i novým účesem.

Jitka Schneiderová a Monika Babišová vsadily na asymetrii. Ta o něco lépe sedla herečce, premiérova manželka byla v šatech z dílny návrháře Michaela Kováčika trochu nesvá a působila poněkud vyplašeně. Možná byla zaskočená houfem fotografů, kteří ji po příchodu obestoupili.

„Je vidět, že si to focení moooc užívám,“ komentovala svůj výraz Babišová, které chyběla potřebná špetka sebejistoty, jež by model dovedla k dokonalosti. 

Hodně zaujal model Kateřiny Kairy Hrachovcové, která módu miluje a její outfity tomu naštěstí také odpovídají. Na Mercedes-Benz Prague Fashion Week ji obléklo H&M Studio a nutno říct, že herečka vypadala skvěle.

„Krásná a stylová,“ nešetřili chválou fanoušci.

Hostem Fashion Weeku byla také Kateřina Hrachovcová alias Kaira.

Hostem Fashion Weeku byla také Kateřina Hrachovcová alias Kaira.

To Hana Vagnerová se tentokrát moc neodvázala a vsadila spíš na pohodlí. Česko zažívalo jeden z posledních tropických víkendů, kdy člověk řeší hlavně to, aby se „neupekl“. 

Na druhou stranu se počítá i to, že kalhoty barevně sladila s barvou omítky Invalidovny. Bod si zaslouží i za to, že nebyly tak „omšelé“ jako kulturní památka, kde se týden módy letos konal.

David Kraus s macechou Ivanou Chýlkovou.

David Kraus s macechou Ivanou Chýlkovou.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat