jít naiDNES.cz

Otec Meghan Markle se nenechá umlčet: Možná je to na tobě, Meghan!

Otec Meghan Markle se stále víc veřejně projevuje a už nezůstává jen u toho, že by svou dceru vychvaloval a mluvil o ní jako o své princezně, ale začíná si stěžovat na osamělost a tvrdí, že ho dcera vyřadila ze svého života. Nyní dokonce vykřikuje, že nepřestane dělat ostudu, dokud s ním někdo z Kensingtonského paláce nezačne komunikovat. Palác sice mlčí, Thomas Markle se ale umlčet nedá. Není teď ale míček na straně Meghan, která by možná měla zvednout telefon a otci zavolat?

Zahraničními médii se prohání kauza otce Meghan Markle (36), který tvrdí, že s ním dcera přestala komunikovat kvůli mediálním skandálům, a říká, že hodlá poskytovat rozhovory tak dlouho, dokud s ním Meghan znovu nenaváže kontakt. „Budu mluvit s novináři, dokud zpátky nezískám svou dceru!“ vyhrožuje bývalý hollywoodský osvětlovač Thomas Markle (74), který už s dcerou nemluvil dva měsíce, tedy od doby, kdy se provdala za prince Harryho. Neměla už by se k situaci Meghan nějak postavit a otci se ozvat?

Ano, Thomas Markle je pravděpodobně buran a dceři, která se stala součástí královské rodiny, dělá ostudu. Na druhou stranu chybu dělá i vévodkyně ze Sussexu, z jejíž strany je vůči otci nulová komunikace. Přitom by možná stačilo vzít telefon a vysvětlit mu, že jeho veřejné projevy nejsou vhodné, když se i on stal součástí královské smetánky.

Nikdo neví přesně, co probíhá mezi Thomasem Marklem a jeho dcerou Meghan, jež se před dvěma měsíci přivdala do britské královské rodiny, když řekla ano princi Harrymu. Minimálně podezřele se ale jeví fakt, že pan Markle stále urputněji v médiích vykřikuje, že jeho dcera s ním nekomunikuje a v podstatě se od svatby neslyšeli. Nabízí se mnoho variant a jejich kombinací, které by do této záhady mohly vnést světlo.

Buď je Thomas Markle chronický, psychicky narušený lhář a vůbec není pravda, že by se mu dcera přestala ozývat, pak je naprosto pochopitelné, že na straně vévodkyně ze Sussexu je ticho. Nebo je otec Meghan bezpáteřní hlupák, který se snaží ze slávy své dcery vykřesat peníze, když neustále leze do médií a troubí do světa detaily z jejího života. Anebo je Thomas Markle jen zoufalý otec, který udělal chyby, za něž byť se omluvil, dcera ho vymazala ze života.

Když ale vyloučíme variantu duševní choroby Thomase Marklea, nabízí se otázka, proč vévodkyně svému staršímu a možná i hloupému otci prostě nezavolá a neřekne mu jasně, jak se věci mají. Že teď jako členka nejslavnějšího šlechtického rodu na světě musí dodržovat přísná pravidla, podle kterých se na veřejnosti měří každý její krok, pohled, úsměv a gesto, a že otcovy projevy, během nichž prozrazuje detaily ze života, ji poškozují.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:21 15. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Haha
  13
 • Super
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
Komentáře