jít naiDNES.cz

Otec Markle znovu řádil v televizi: Namísto hrdiny ze sebe udělal zase jen balíka

Otec Meghan Markle (36) poskytl rozhovor pro televizní pořad Good Morning Britain a znovu ukázal nevytříbené chování, když líčil, jak ho princ Harry žádal o ruku dcery Meghan Markle. Princi Harrymu (33) totiž jen tak mimoděk sdělil, že mu dceru sice rád dá, ale jen když přislíbí, že na ni nikdy nevztáhne ruku. Jak ale Thomas Markle přišel na to, že by princ Harry měl mít násilnické sklony, a ještě to vyzvonit před celým světem?

Thomas Markle promluvil v televizi a stejně jako v předchozích jeho výstupech předvedl, že se neumí chovat a jak moc si neuvědomuje, že teď jako součást královské rodiny nemůže z pusy vypustit cokoliv, co mu zrovna přijde na mysl.

Harry mě požádal o její ruku po telefonu a já mu odpověděl, že je to džentlmen a že mi musí slíbit, že na ni nikdy nevztáhne ruku,“ pochlubil se otec nynější vévodkyně ze Sussexu svým ochranným postojem k dceři a zřejmě tím chtěl dát na odiv své otcovské kompetence. Nadto zmínil, že jeho dcera byla princeznou od narození, tedy dávno předtím, než si ji vzal princ Harry.

Na Thomase Marklea dva týdny před svatbou vyplula nepříjemná kauza, během níž předstíral starostlivého otce, který si prohlíží dceru s jejím vyvoleným na internetu, a nechal se u toho nafotit rádoby „paparazzi fotografy“. Za zinscenované snímky pak obdržel peníz, naneštěstí se ale komedie provalila a on byl za ziskuchtivého idiota a jeho dcera Meghan Markle měla z ostudy kabát.

Přestože se veřejně omlouval a dušoval se, že mu nešlo o zisk, ale o zlepšení svého obrazu, bylo mu to pramálo platné, trapas byl na světě. Do toho se pak začali vměšovat i nevlastní sourozenci vévodkyně ze Sussexu, otec Thomas dostal infarkt, podstoupil operaci a čtyřikrát odřekl a zase potvrzoval účast na svatbě a v médiích se nepsalo o ničem jiném.

Tentokrát si Thomas Markle chtěl napravit reputaci tím, že zahraje otce drsňáka, který si na dceru, již nadevše miluje, nenechá sáhnout, vychválil ji před celým světem do nebes, a dokonce prohlásil, že Meghan je princeznou od narození.

Historie se tak opakuje a namísto táty hrdiny ze sebe Thomas Markle udělal už po několikáté balíka, který se zviditelňuje na úkor své dcery, jež pravděpodobně z extempore svého otce opět nebude nadšená, nicméně jí nezbývá než otcovy styky s médii tiše trpět.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:47 16. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  12
 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Sladký
  5
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře