Meghan Markle zapařila ještě před porodem v New Yorku. Proč si pořád drží břicho?

Meghan Markle se snažila být nenápadná, ale fotografům stejně neunikla. Proč si vévodkyně neustále sahá na břicho? | foto: reprofoto: MirrorProfimedia.cz

Zatímco Britové odpočítávají dny do porodu Meghan Markle (37), ta se na chvíli uvolnila a ještě před narozením prvního dítěte si udělala výlet do milovaného New Yorku. Tam se měla nejen potkat s nejbližšími přáteli, kteří pro ni a její nenarozené dítě uspořádali párty, ale také povečeřet s kamarádkou Serenou Williams. Proč si ale krásná vévodkyně pořád drží těhotenské břicho?

Nejsledovanější členka královské rodiny se poprvé od svatby vypravila do New Yorku. I když je pravděpodobně v sedmém, ne-li osmém měsíci, Meghan Markle si zřejmě potřebovala ještě před porodem užít dámskou společnost.

Podle britských médií Meghan Markle odletěla už minulý víkend. Přestože se snažila působit nenápadně, fotografové vévodkyni pochopitelně vystopovali a její výlet do rodné Ameriky řádně zdokumentovali.

Ve městě, které nikdy nespí, na těhotnou Meghan čekala oslava, kterou pro ni měli uspořádat přátelé. Po večírku se vévodkyně s přáteli vydali na večeři do restaurace The Polo Bar, kterou vlastní módní návrhář Ralph Lauren.

Meghan Markle nesundá ze svého břicha ruce.

Meghan Markle nesundá ze svého břicha ruce.

Soudě podle fotografií, Meghan Markle si výlet opravdu užila. Jen je nepochopitelné, z jakého důvodu nesundá ruce ze svého těhotenského břicha, jako by snad byla jediná nastávající matka na světě. 

Meghan Markle nesundá ze svého břicha ruce.

Meghan Markle nesundá ze svého břicha ruce.

Samozřejmě je normální, že si nastávající maminky na břicho sahají, ale Meghan posledních pět měsíců nemá téměř jedinou fotku, na které by její ruce byly volně podél těla. 

Fotogalerie

Komentáře