Sestra Meghan Markle: Vždyť otce na královskou svatbu vůbec nepozvali!

Meghan Markle čelí kritice své sestry Samanthy, která přijela osobně do Londýna. | foto: Profimedia.cz

Sestra Meghan Markle si pochvaluje londýnskou misi, v rámci níž předala dopis strážím Kensingtonského paláce a několikrát dokonce vystoupila v televizi. Samantha Markle tvrdí, že pravda o královské svatbě je na hony vzdálená tomu, co se psalo v médiích. Otec Thomas Markle neměl být vůbec pozvaný!

Samantha Markle svou mladší sestru Meghan (27) dlouhodobě kritizuje za to, že přerušila kontakt s jejich nemocným otcem Thomasem, a tak se za ní osobně vydala do Londýna, aby vážnost situace zdůraznila. Vévodkyni také napsala dopis, který předala strážím Kensingtonského paláce, promluvila také v televizi.

Udělala jsem, co se dalo. Nechtěla jsem tlačit na pilu a být neuctivá, a tak jsem šla do televize a předala dopis. Víc není třeba,“ míní Samantha Markle, nevlastní sestra vévodkyně ze Sussexu.

Samantha se vévodkyni snaží přesvědčit, aby se znovu spojila s jejich otcem Thomasem. Královnu ale do sporu zatahovat nechtěla. „To bych neudělala, nejsem tak neuctivá, abych své prosby adresovala Její Výsosti,“ řekla v rozhovoru pro Daily Mail TV.

Ačkoliv detaily z dopisu pro sestru sdělit odmítla, rozpovídala se alespoň o okolnostech královské svatby. „Pravda je taková, že náš otec skutečně měl infarkt a všechny zvěsti o tom, že to bylo jen hrané, jsou lži,“ bránila Thomase Marklea Samantha.

„Původně našeho otce měli z paláce kontaktovat a domlouvat s ním detaily. Řekli mu, ať zůstane mimo média a neprojevuje se. Nic se ale nedělo. Nikdo se s ním nespojil, bylo takzvané ticho po pěšině,“ popisuje.

Pravda je totiž taková, že náš otec vůbec nebyl pozvaný,“ šokovala v televizi Meghanina sestra. „Všechny výmysly o paparazzi fotkách byly jen zástěrkou toho, že otce nepozvali,“ pokračuje.

Ještě před královskou svatbou prosákl na povrch skandál s „paparazzi“ snímky, za které si Thomas Markle nechal zaplatit a měly ho ukázat v lepším světle. Celá akce měla spíš opačný účinek a otec vévodkyně udělal ostudu nejen sobě, ale také své dceři.

Můj otec je skvělý, kombinace Roba Reinera a Toma Hankse. Tohle si nezasluhuje,“ hájí ho Samantha. „No tak, Meg, měj slitování a řekni už něco. Jsi přece žena, tak hoď všechny ty nesmysly za hlavu. Pokud nemůžeš veřejně, udělej to v soukromí,“ apeluje na svou sestru.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:55 8. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Haha
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  5
 • Sladký
  4
Komentáře