jít naiDNES.cz

Po dovolené s tryskáčem vypekli královnu: Archie je podle Meghan na cestu do Skotska malý

Vypečený královský páreček Harry a Meghan opět namíchl britskou veřejnost. Tentokrát ignoranstvím, které si dovolili rovnou k samotné královně. Ta je totiž pozvala na svou tradiční dovolenou ve skotském Balmoralu, což ale odmítli s tím, že jejich syn Archie je na cestování příliš malý. Ani ne před měsícem s ním přitom v soukromém tryskáči cestovali po jižní Evropě! Spekuluje se, že se vyhlášené aktivistce Meghan příčí lov, který je v Balmoralu zvykem.

Hvězdné manýry Meghan Markle, které od ní evidentně chytá už i princ Harry, snad neznají mezí. Tentokrát povedené duo vévodů ze Sussexu vypeklo samotnou královnu Alžbětu.

Ta momentálně tráví tradiční dvouměsíční dovolenou na statku ve skotském Balmoralu a podle zvyku pozvala i ostatní členy rodiny. Od Meghan a Harryho se ale dočkala odmítnutí, a to s dost podivným odůvodněním: Jejich syn Archie je prý moc malý na to, aby do Skotska cestoval a strávil tam několik dní.

Za normálních okolností by se dalo situaci přejít s tím, že je Meghan prostě jen přehnaně starostlivou matkou. To by ale celá jejich rodina nesměla ani ne před měsícem procestovat jižní Evropu. Soukromým tryskáčem vyrazili na Ibizu, pak se přesunuli ještě do Francie, aby navštívili kamaráda Eltona Johna.

„Harry a Meghan odmítli jet do Balmoralu, protože je Archie příliš malý. Je to trochu divné, když jim jeho věk nezabránil, aby ho vzali na Ibizu a pak za Eltonem Johnem do Francie. Pokud snad chtějí soukromí nebo ochranu, neexistuje více chráněná a soukromá destinace než královnin skotský domov,“ řekl zdroj serveru The Sun.

Balmoral britské královské rodině patří od roku 1852, představuje rozsáhlé pozemky pokrývající plochu asi 50 tisíc akrů. Královnu tu už koncem srpna navštívil princ William s manželkou Kate a jejich dětmi. Meghan a Harry se rozhodli nepřijet ani na jediný den.

Meghan Markle s princem Harrym a synem Archiem Harrisononem na návštěvě u...

Archie je moc malý na cestu do Skotska, řekli prý Harry s Meghan královně. Cestování po Evropě ale nevadilo.

Meghan v Balmoralu ještě nikdy nebyla, loni to bylo kvůli jejímu těhotenství. V Británii se spekuluje nad tím, že se dovolené na statku záměrně vyhýbá, protože se tam hodně chodí například na lov. A už v minulosti se tato aktivistka postarala o poprask tím, že Harrymu účast na lovu zatrhla.

„V Balmoralu to je hodně o lovu, střelbě, rybaření. Dost možná kvůli tomu se Meghan takhle rozhodla. Královna byla každopádně zklamaná, že nepřijedou,“ řekl The Sun zdroj.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat