Úterý 26. října 2021, svátek má Erik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Má její rodina nakonec pravdu? Meghan Markle odmítá, aby její otec viděl vnuka

  Meghan Markle a princ Harry oznámili, že očekávají svého prvního potomka! | foto: instagram

  Musí se chránit. Sebe, svého tříměsíčního syna Archieho a manžela, prince Harryho. Tak se Meghan Markle (38) rozhodla, že svého otce, který jí obětoval svůj život a nemalý balík peněz na studia, nevezme na milost. Před čím se ale potřebuje chránit?

  Otec Meghan Markle po roce promluvil

  Otec vévodkyně ze Sussexu Thomas Markle (75) o víkendu po dlouhé době promluvil a v zahraničních médiích už se zase řeší, jak to vlastně mezi ním a Meghan je.

  Nic se nezměnilo a bezmála rok a půl od svatby k usmíření v rodině nedošlo. „Je to neskutečně těžká situace, ale Meghan došla k závěru, že se se svým otcem nebude scházet. Je to pro bezpečí její rodiny,“ cituje svůj zdroj server The Sun.

  Thomas Markle o víkendu sdělil serveru Mail Online, jak moc ho mrzí, co se mezi ním a jeho dcerou stalo. „Já svou dceru miluji. Je to moje dítě a kdysi jsme si bývali velmi blízcí. Když jsem například přišel z práce, objal jsem ji a pak jsme si hodiny povídali o životě,“ rozpovídal se bývalý osvětlovací technik od filmu.

  „Nikdy mezi námi nebyl ani náznak problému. Až do té svatby. Já jsem teď mlčel téměř rok. Meghan byla těhotná a já jsem doufal, že až porodí, třeba to naše vztahy obnoví. To se ale nestalo. Tak mluvím teď, ale Kensingtonský palác a jejich lidé mě dodnes drží od mé dcery stranou,“ myslí si Thomas Markle.

  Nejenže ho opustila dcera, navíc musí snášet kritické komentáře od přátel své dcery. „Tihle lidé mě neznají a nemají právo mě soudit!“ stěžuje si zdrcený muž.

  Mrzí ho prý, že Meghan na Fidži během svého veřejného proslovu uvedla, že si studium na vysoké škole hradila ze svého.

  „Cesta za dosažením vyššího vzdělání je neuvěřitelná a má pro náš život zásadní vliv. Jsem si vědomá toho, jaká je to výzva pro každého z nás, kdo si školné musí hradit ze svého. Já jsem nebyla výjimkou a na studia jsem si vydělávala. Vyplatilo se to,“ pronesla vévodkyně ze Sussexu ke studentům.

  Na to konto reagoval Thomas Markle. „Na tom není nic pravdy, omlouvám se, že to tak musím říct. Zaplatil jsem jí každý dolar a mám výpisy z banky, mohu to dokázat. Platil jsem jí stáže ve Španělsku, v Anglii i v Argentině,“ vyjádřil se Thomas, který už je unavený z nekonečného čekání, až ho dcera vezme na milost.

  O tom, že studia vévodkyni hradil otec, se psalo už mnohokrát. I to, že Thomas Markle vyhrál větší finanční obnos v loterii, který měl věnovat své dceři na nákladná studia. Ta vychází na několik milionů korun.

  Meghan se s otcem vídat nechce

  Tady je ale každá snaha málo platná a Meghan Markle se se svým otcem usmiřovat nechce. Proč také, nic ji k tomu netlačí. Vévodkyně ze Sussexu žije svůj život snů po boku muže, kterého si vybrala.

  Tím se jen tak mimochodem stala součástí nejslavnějšího královského rodu na světě, a byť se musela vzdát svého soukromí a dosavadního života hollywoodské hvězdičky, do smrti o ni i o její děti bude postaráno.

  Totéž nemůže rozhodně říct Thomas Markle po dvou prodělaných infarktech, s nalomeným zdravím a hlavně se zlomeným srdcem. Nejenže se Thomas Markle potýká s finančními problémy, přišel o dceru, pro niž by se rozkrájel.

  Meghan Markle se teď z pozice vévodkyně věnuje charitativním tématům. Tvrdí, že podporuje prostitutky, děti i planetu.

  Odmítá ale věnovat pozornost tomu nejdůležitějšímu a tím je vlastní rodina.

  Nebýt svého otce, dost možná by nebyla vévodkyně. Protože otec měl uhradit nákladná studia herectví, nebyla by tedy možná herečka (beztak jejím největším počinem byla vedlejší role v Kravaťácích, béčkovém seriálu, a sňatek s neúspěšným režisérem Trevorem Engelsonem) a nebyla by se seznámila s princem Harrym. 

  Meghan Markle s exmanželem Trevorem Engelsonem, za kterého byla vdaná jen dva...

  Meghan Markle s exmanželem Trevorem Engelsonem, za kterého byla vdaná jen dva roky.

  Slova o ochraně syna Archieho a prince Harryho jsou jen prázdné a neopodstatněné výkřiky. Jestli někdo potřebuje ochranu, pak je to stárnoucí Thomas Markle.

  Co se mezi Thomasem Marklem a jeho dcerou stalo?

  Dva týdny před královskou svatbou se ukázalo, že Thomas Markle spolupracoval s paparazzi fotografy, za snímky obdržel menší finanční obnos a média měla žně. Později omluvně tvrdil, že mu nešlo o zisk, ale o zlepšení svého mediálního obrazu.

  Fotografové ho několikrát zachytili v domácím oblečení a s igelitkou v ruce.

  Otec vévodkyně je silnější.

  Otec vévodkyně s nákupem

  Otec Meghan Markle přistižen na cestě z krejčovské zkoušky.

  Otec Meghan Markle

  Situace se pak ještě zhoršila, když se ke kauze začali vyjadřovat i nevlastní sourozenci vévodkyně ze Sussexu, sestra Samantha a bratr Thomas. Nato dostal Thomas Markle infarkt, podstoupil operaci a nakonec se nedostavil na svatbu své dcery. K oltáři ji vedl princ Charles.

  Otec vévodkyně ale zarytě tvrdí, že ani neobdržel pozvánku na svatbu, natož aby se s ním počítalo jako s dceřiným doprovodem.

  Když pak Meghan Markle se svým otcem přerušila kontakt a dokonce si zrušila telefonní číslo, Thomas Markle se na sebe snažil upozornit prostřednictvím médií a poskytl několik rozhovorů. 

  K situaci se vyjadřovala i nevlastní sestra vévodkyně Samantha, která se pokoušela Meghan vyprovokovat k reakci. Opakovaně prohlašovala, že to její otec udělal z Meghan člověka, jakým je. Také tvrdila, že Meghan je sobecká a vždy si šla za svým bez ohledu na ostatní. 

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:00 úterý 31. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • Super
   32
  • Trapas
   26
  • Tvl
   24
  • Haha
   18
  • Sladký
   18
  • Cože
   15

  Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

  Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

  Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

  Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

  Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

  Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 26. října 2021, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz